Yıllara Göre Tamamlanmış Projeler

HCA mimarlık olarak, 10 yılı aşkın süredir sayısız mimarlık projelerine imza atmış bulunmaktayız. Aşağıdaki listede yıllara göre tamamlanmış projelerimizi detaylı inceleyebilirsiniz.

Yıllara Göre Tamamlanmış Projeler
YILPROJEMETRE KAREAÇIKLAMA
2010iç Mimarlık26.645 m2HCA Mimarlık 2010 sonlarına doğru Istanbul Kavacık'ta kurulmuştur. HCA öncesi %50 ortaklığımız olan firmada, Migros, Şok, Bim, DeFacto, Xerox, Limax, Tchibo, Istinye Park AVM ve Pazar Yeri gibi kurumsal firmalara hizmet verdik.
2011Mağaza Dekorasyonu4.288 m2Firmamızın ilk müşterisi, uluslararası bir firma olan Mattel (Markaları: Barbie, Whells, Fisher Price) firması ile çalışmaya başladık. Yıl bitmeden Arow firması ile devam ettik.
2012Anahtar Teslim Çalışma3.782 m2Yeni katılan firmamız, MADAME COCO ile hız bir başlangıç yaparak, Türkiye genelinde birçok projeye başladık. Bir yılda 20 mağaza yaptık. Bigg Shop ve Debateks ile devam ettik.
2013Gelişim4.150 m2Kadromuzu genişletmeye başladık. Opema, Star Dekor, Vimjo ve MR Kumpir gibi firmaları portföyümüze kattık.
2014Atılım Yılı6.454 m2Atılım yıllarımızda biri olan 2014 yılında, mobilya imalâtına başladık. Hizmet verdiğimiz firmalar arttıkça, yatırımlarımızı artırdık. Geberit firmasının orta doğuda kullanacağı stant tasarımlarını ve uygulamalarını yaptık. Samsun, Koton, Seven Hill, Sabo Ayakkabı ve James Cafe ile devam ettik.
2015Fuar ve Stant işleri5.910 m2Züccaciye sektörünün lider firmalarından BIEV firmasının, mağaza, fuar ve stant işlerine başladık. Başarılarımızı sürdürdük ve Kokoş Home, Pia Mia, Gold Kimya, In Istanbul Cafe, Birtat Restoran ile devam ettik.
2016Büyüme Yılı3.452 m2Müşteri fortföyümüzü ciddi bir şekilde artırmaya devam ediyoruz. 2016 büyüme yılımız oldu. Ek olarak, Schafer, Home Sweet Home, Vestel, Winkelen, Şok, Kocatepe Kahve Evi, Mikasa Moor ve Avva firmaları ile çalışmaya başladık.
2017Mağaza Dekorasyonu2.156 m2Önemli projelerimizden biri olan Mercedes ile çalışmaya başladık. Hoşdere'de bulunan fabrikalarında, ofislerini yaptık. Ardından, yıl içi faaliyetlerimizden Kervan Mobilya, CHAY TEA & CAFE, Reves Home, Proio (Gold Master) ve Çiçek Izgara mağzalarını yapmaya başladık.
2018Yurtdışı Projeleri4.625 m2Yıl içerisinde English Home ve 34 Papel Cafe gibi firmaların mağazalarını yaptık. Cafe restoran konusunda uzmanlaştık. Tasarımlarını ve uygulamalarını yaptığımız DEM&ET, Steak House (Yeşilköy), Moderano, Trendist Tabacco, Plaisir Du Cafe (Fransa/Paris) projelerimizi tamamladık.
2019Yurtdışı Projeleri6.865 m2Yıl içerisinde English Home ve 34 Papel Cafe gibi firmaların mağazalarını yaptık. Cafe restoran konusunda uzmanlaştık. Tasarımlarını ve uygulamalarını yaptığımız DEM&ET, Steak House (Yeşilköy), Moderano, Trendist Tabacco, Plaisir Du Cafe (Fransa/Paris) projelerimizi tamamladık.
2020Ustalık ve Atılım Yılı742 m2Görüşmelerine devam ettiğimiz projeleri, referans alarak yurtdışı atılım yılımız olarak hedefledik. Ayrıca COVID-19 pandemisine karşı ticari işletmelerde insanlarla temas halinde bulunan çalışanlara ait mesafenin korunmasını sağmak amacıyla, Yemekhane, Ofis, AVM, CAFE ve Restaurant gibi alanlar için, seperatör/ayırıcı virüs koruyucu panel üretimine başladık.

Site İçi Arama

Aramak istediğiniz kelimeyi yazın veya alternatifleri değerlendirin.

Popüler Aramalar
Whatsapp İletişim