DEFACTO Mağaza Dekorasyonu ve Mimarlık işleri için HCA Mimarlığı Seçti. Türkiye genelinde Ankara ve Hatay da 2 mağazalarını açmış bulunmaktayız. Firmaya anahtar teslimi olarak uygulama ve dekorasyon hizmeti vermiş bulunmaktayız.

DEFACTO Anahtar Teslim Mağaza Dekorasyonu

2003 yılında pazara giren ve 2005 yılında mağazalaşmaya başlayan ve Türkiye’nin en büyük hazır giyim markası olan firma global bir moda markası olma yolunda hızla ilerlemeye devam etmektedir.

Firma büyük alana sahip mağaza yapısında hız, planlama, kalite ve eksiksiz teslime önem vermektedir. Ekiplerimiz de aynı hızla ve kalabalık ekipler ile işlerini tamamlamışlardır.

Globalleşme hedefi olan DEFACTO'nun global bir mağaza tasarımı vardır. Yaptığımız uygulamalar da bir o kadar memnuniyet sağladık.

Hızlı imalatlarla firmanın hızına adaptasyon sağladık. Anahtar teslimi uygulama hizmeti verdiğimiz DEFACTO mağazasının,  elektrik, mekanik, mobilya başta olmak üzere tüm işlerini özveriyle yaparak teslim ettik.

Akdeniz modasının öncü markası rahatlığı ön planda tutan DEFACTO, mağazalarında müşterilerin rahat alış veriş yapacağı bir planlama yaptırdı. Mağaza iç mimarisinde ahşap ve metal mobilyalar kullanılarak ürünlerin sıcaklığı ile bütünleşmesi planlandı. DEFACTO mağazasının en çok dikkat ettiği işlerden biride, aydınlatma sistemidir. DEFACTO belirlediği kaliteli bir markanın armatürlerini kullanma şartı koymuştur. Bu sayede uzun ömürle ve kaliteli bir aydınlatmaya sahip mağazalara sahip olmuştur.

Çalışanlarımız ve ekiplerimizin tecrübesi ile Türkiye genelinde birçok projeye imza attık. Büyük metrajlı ve İstanbul dışı olmasına rağmen alt yapımızın ve gücümüzle bu tip işleri tamamlayabilecek birkaç şirketten biri olduğumuzu ispatlamış olduk. Süreçte birçok büyük projeye de imza attık.

DEFACTO mimarlık işleri için HCA Mimarlığı Seçti.

Verilen hizmetler;

Künye;

DEFACTO mimarlık işleri için HCA Mimarlığı Seçti.

Global bir moda markası olan DEFACTO mağazaları oldukça büyük m2’lerde açmaktadır. Büyük m2’li mağazalarda hız, planlama, kalite ve eksiksiz teslimi çok önemlidir. Ekiplerimiz de aynı hızla ve kalabalık ekipler ile işlerini tamamlamışlardır.

HCA Mimarlık Olarak Anahtar Teslimi Tamamladığımız Projeler

HCA Mimarlık olarak toplamda 25 yıllık tecrübemizle tamamlanmış 200’ü aşkın proje ile 55.000 m2 den fazla alanın uygulamasını yaparak uygulama alanında ne kadar başarılı olduğumuzu göstermektedir. Uygulamasını yaptığımız işlerin % 80’inin konsept tasarımını da biz yaptık.

Proje tasarımından mobilya üretim ve montajına kadar, tavandan tabana tüm süreçlerde anahtar teslimi olarak hizmet veririz.

Çalışma şeklimiz ise son derece yalın ve etkilidir. Sizi dinliyoruz, vizyonunuzu öğreniyoruz, sonra ise isteklerinize ve hedef kitlenizde en uygun yaratıcı çözümlerle size geri dönüyoruz.

Zincir Cafe, Restoran, Ofis, Mağaza vb.. gibi tüm ticari mekanlarınız için ücretsiz keşif ve fiyat teklifi almak için 0850 460 14 22 arayabilirsiniz.

Site İçi Arama

Aramak istediğiniz kelimeyi yazın veya alternatifleri değerlendirin.

Popüler Aramalar
Whatsapp İletişim