- MADAME COCO
MADAME COCO
Perakende sektöründe ev tekstili denilince ilk akla gelen Madame Coco dur. Türkiye genelinde 20 den fazla mağaza dekorasyon uygulamasını yaptık.
 - E SCOTHER
E SCOTHER
E SCOTHER Mağaza Dekorasyonu
 - BESA HOME
BESA HOME
Besa Home Züccaciye Mağazası.
 - English Home
English Home
İstanbul ve Bursa da yer alan ve 348,00 m2 alan sahip English Home Mağaza Dekorasyonu çalışmalarını yaptık.
 - Home Sweet Home
Home Sweet Home
HCA Mimarlık, Türkiye'nin çeşitli illerinde yer alan toplam 4.230 m2 alana sahip Home Sweet Home Mağaza Dekorasyonu çalışmalarını yaptı.
 - KOKOŞ HOME
KOKOŞ HOME
Edirne ve Çorlu illerimizde toplam 957 m2 alana sahip olan KOKOŞ HOME Mağaza Dekorasyon ve tasarım konsept çalışmalarını yaptık.
 - KERVAN
KERVAN
KERVAN Mağazası Dekorasyonu; Yüksek kalitede avangart, vintage ve country tarzı mobilyalar satan firma, dekorasyon alanında bizi tercih etti.
 - KOTON
KOTON
Türkiye'nin çeşitli illerinde KOTON Mağaza Tasarım ve Dekorasyonu alanında bir çok çalışmalarını tamamladık.
 - REVES HOME
REVES HOME
REVES HOME Ev Hediyelik Eşya Mağaza Dekorasyonu ve tasarım uygulaması için, HCA Mimarlığı tercih ettiler.
 - MODERANO
MODERANO
MODERANO Mağaza Dekorasyonu yapılırken, Mağaza cephe tasarımı, mağaza içi raf sistemleri, orta stantlar, elektrik ve mekanik işleri yapıldı.
 - Star Dekor
Star Dekor
Star Dekor Mağaza Dekorasyonu ve tasarım çalışmalarında, Züchex fuarında 1000 m2 ye yakın fuar standı tasarımı ve dekorasyonu yaptık.
 - Tekbir Giyim Mağazası
Tekbir Giyim Mağazası
Tekbir Giyim Mağaza İç Dekorasyon İşleri için, HCA Mimarlığı tercih etti.
 - PORIO HOME
PORIO HOME
Ankara, Gaziantep, Manisa ve Mersin'de bulunan toplam 745 m2, 4 adet PORIO HOME Mağaza Dekorasyonu ve tasarım uygulamasını yaptık.
 - BIEW
BIEW
BIEW Züccaciye Dekorasyonu ve tasarım işlerini HCA Mimarlığa yaptırdı.
 - DEFACTO
DEFACTO
DEFACTO Mağaza Dekorasyonu ve Mimarlık işleri için, HCA Mimarlığı Seçti. Ankara ve Hatay da 2 mağazanın anahtar teslim işlerini tamamladık.
 - SCHAFER
SCHAFER
Türkiye'nin çeşitli illerinde mağaza dekorasyon ve anahtar teslim işini yaptığımız SCHAFER markanın, 2.529 m2 alanını aktif ettik.
 - VESTEL
VESTEL
VESTEL Mağaza Dekorasyonu
 - VİMJO
VİMJO
VİMJO mağaza tasarım ve dekorasyon işleri HCA Mimarlık tarafından yapıldı.
 - OPEMA
OPEMA
İstanbul Kale AVM'de 196 m2 yer alan OPEMA Mağazası, Dekorasyon ve Tasarım işleri için, HCA Mimarlığı seçti.
 - WINKELEN
WINKELEN
İstanbul Kurtuluşta 290 m2 alanda yer alan WINKELEN Kozmetik Mağaza Dekorasyonu çalışmalarını yaptık.
 - SEVENHILL
SEVENHILL
SEVENHILL Mağaza Dekorasyonu ve tasarım çalışmaları için, HCA Mimarlığı seçti.
 - AROW
AROW
AROW Mağazalarına ait Türkiye genelinde 5 mağazanın konsept tasarımı ve dekorasyon uygulamasını yaptık.
 - SHAKA
SHAKA
SHAKA ayakkabı mağazası dekorasyonunu, HCA mimarlık ekiplerince anahtar teslimi olarak yapılmıştır.
 - AVVA
AVVA
AVVA Erkek Giyim Mağaza Dekorasyonu; Müşterinin kimliğine uygun olarak, canlı ve sofistike çizgisi mağazada tasarımına yansımıştır.
 - ALS Lostra
ALS Lostra
ALS Lostra mağaza tasarım ve dekorasyon işlerinde, HCA Mimarlığı tercih etti.

İç Mimarlık Mağaza Projeleri

İç mimarlık çok önemli bir sektördür. İç mekanların mimarisini yapmak için mutlaka alanında uzman ve profesyonel kişilerden yardım almak gerekmektir.

Günümüzde karşılaştığımız birbirinden farklı alanda mağaza dekorları bulunmaktadır. En önemli mağaza dekorasyon önerileri arasında müşterilerinize merhaba dediğiniz alana dikkat etmektir.

Bir mağazanın en dikkat çekici yeri vitrinidir, vitrin adeta mağazanın yüzü olarak görülür. Özellikle mağazanız bir sokağa bakıyorsa güçlü ışıklandırma kullanarak ve vitrininizi en gözde en güzel ürünlerle uyumlu bir şekilde donatarak dikkati mağazanıza çekebilirsiniz.

Bunun yanı sıra müşterilerinize mağazanın içinde rahat bir şekilde dolaşacakları kadar yeterli alan bırakmak gerekmektedir. Böylece mağazanız kalabalık da olsa rahat bir şekilde alışveriş yapma olanağı sunabilirsiniz.

Modern Mağaza Dekorasyon Projeleri

Eğer siz de klasik mağazalardan sıkıldıysanız ve modern mağaza dekorasyonu yapmak istiyorsanız mağazanızdaki misafirlerinize daha iyi hissettirmeyi, onları satışa yönlendirmeyi ve tekrar mağazanızı ziyaret etmelerini sağlayacak bir dekorasyon sizin olabilir.

Konsept Mağaza Tasarım Projeleri

Özellikle son zamanlarda çok tercih edilen konsept mağaza tasarım mağazanız için en doğru tercih olabilir. Konsept mağaza tasarım ı yapmak uzmanlık gerektirir. Çünkü bu tür mağazalarda birbirinden farklı ve orijinal ürünler satışa sunulur.

Bu mağazalarda satışa sunulan ürünler oldukça özgün parçalar olarak karşımıza çıkar bu yüzden her birinin kendine özgü bir karakteristiği vardır. İşte bu yüzden bu ürünleri bir araya getirerek ortaya güzel dekore edilmiş bir mekân çıkarmak çok kolay değildir.

Son derece riskli olan ama profesyonel kişiler tarafından yapıldığında mükemmel sonuçlar ortaya çıkan konsept mağaza tasarımı oldukça marjinal bir tercih olacaktır.

Mazağa Tasarım ve Dekorasyon Uygulama Projeleri

HCA Mimarlık sayesinde dilediğiniz tarzda dekorasyon uygulama şansını kolay bir şekilde elde edebilirsiniz.

HCA Mimarlık, siz müşterilerimize daima en kaliteli ürünlerle ve alanında profesyonel mimarlarımız ile en iyi şekilde hizmet sunmaktadır.

Sizler de firmamızı tercih ederek hem uygun fiyatlı hem de oldukça kaliteli bu dekorasyon hizmetlerine kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Pek çok markayla iş birliğine sahip olan firmamız siz müşterilerimize her zaman en iyi kalitede hizmetler sunar sizler de kolayca bu hizmetten faydalanma şansına hemen şimdi sahip olabilirsiniz.


Site İçi Arama

Aramak istediğiniz kelimeyi yazın veya alternatifleri değerlendirin.

Popüler Aramalar
Whatsapp İletişim