Mağaza Dekorasyon İşleri ÇİÇEK IZGARA Cafe & Restoran konsept tasarımı. Cafe & Restoran konsept tasarım ve dekorasyonunda anahtar teslimi olarak hizmet veren HCA mimarlık 20 yıldan fazla deneyime sahiptir.

Uzmanlık Alanımız Ticari Mekânlardır.

Cafe & Restoranlarda Konsept Tasarım Çok Önemlidir

Her sektörde dekorasyon çok önemlidir ama açacağınız iş yeri bir cafe ise tasarım ve dekorasyon tahmin ettiğinizden çok daha önemlidir. Bu yüzden bir yer açılmadan önce günlerce süren bir hazırlık, bir dekorasyon yapılır. Dekorasyonu yapmadan önce de trendlere hakim olmak için bir çok örnek incelemek gerekir. elbette Imkanınız varsa mekan mekan gezerek yakından da konseptleri inceleyebilirsiniz.

Cafe dekorasyonlarında en önemli tasarım unsurlarından biri de duvarlardır. Duvarların dokusu, rengi ve desenleri tüm cafenin havasını değiştirebilir. Gençlere yönelik ve pozitif enerjili, canlı cafe dekorasyonlarında kullanılan duvar dekorasyonları örneklerinden biri de duvar resimleri. Duvar resimleri sayesinde alışılmışın dışında ve sıra dışı bir etki yaratılıyor ve cafenin özgün havası kuvvetlendiriliyor.

HCA Mimarlık olarak toplamda 25 yıllık tecrübemizle tamamlanmış 200’ü aşkın proje ile 55.000 m2 den fazla alanın uygulamasını yaparak uygulama alanında ne kadar başarılı olduğumuzu göstermektedir. Uygulamasını yaptığımız işlerin % 80’inin konsept tasarımını da biz yaptık.

HCA Mimarlık Uzmanlık Alanımız;

Proje tasarımından mobilya üretim ve montajına kadar, tavandan tabana tüm süreçlerde anahtar teslimi olarak hizmet veririz.

Çalışma şeklimiz ise son derece yalın ve etkilidir. Sizi dinliyoruz, vizyonunuzu öğreniyoruz, sonra ise isteklerinize ve hedef kitlenizde en uygun yaratıcı çözümlerle size geri dönüyoruz.

Uygun fiyatlı, kaliteli işçilik ve zamanında açılan mağazalar için doğru adrestesiniz. Bizden fiyat almadan karar vermeyin.

Site İçi Arama

Aramak istediğiniz kelimeyi yazın veya alternatifleri değerlendirin.

Popüler Aramalar
Whatsapp İletişim