KERVAN Mağazası Dekorasyon Uygulaması.

KERVAN Mağazası Dekorasyonu; Kuruluşu 1976 yılına dayanan Türkiye’nin köklü firmalarından olan Kervan Mobilya, büyük metrajlı zincir mağazalar açarak büyüyen bir firmasıdır. HSH markasını satın aldıktan sonra, kervan mağazası mimarlık firması olarak çalışmaya başladığımız firma, büyük metrajlı mağazalar açmaktadır.

KERVAN Mağazası Dekorasyonu; Yüksek kalitede avangart, vintage ve country tarzı mobilyalar satan firma ev teksti satışına de girdikten sonra mağazalarını geliştirdik. Ev tekstili mağaza dekorasyonu konusunda tecrübelerimizden faydalanmak amacı ile bizi tercih ettiler. Mağazalarında cephesini (mağaza ön yüzü) beyaz boyalı ahşap ve geniş camlar yaparak farklı işçiliklerimizle markaya yenilikler kattık. Mağazada masif, kontrplak ve çita kullanılarak avangart bir görünüm kattık. Müşterinin isteklerini de göz önünde bulundurularak otantik kültürün modern bir vizyonda sunumunu oluşturmayı hedefleyen bir mağaza dekorasyonu planladık.

Mağaza dekorasyonu yaparken, Tüm elektrik ve mekanik altyapıları AVM şartnamelerine uygun yapıldı.

Kervan Mağazası Dekorasyonunda Verilen Hizmetler;

Künye;

HCA Mimarlık olarak toplamda 25 yıllık tecrübemizle tamamlanmış 200’ü aşkın proje ile 55.000 m2 den fazla alanın uygulamasını yaparak, uygulama alanında ne kadar başarılı olduğumuzu göstermektedir. Uygulamasını yaptığımız işlerin % 80’inin konsept tasarımını da biz yaptık.

HCA Mimarlık Uzmanlık Alanımız;

Proje tasarımından mobilya üretim ve montajına kadar, tavandan tabana tüm süreçlerde anahtar teslimi olarak hizmet veririz.

Çalışma şeklimiz ise son derece yalın ve etkilidir. Sizi dinliyoruz, vizyonunuzu öğreniyoruz, sonra ise isteklerinize ve hedef kitlenizde en uygun yaratıcı çözümlerle size geri dönüyoruz.

Uygun fiyatlı, kaliteli işçilik ve zamanında açılan mağazalar için doğru adrestesiniz. Bizden fiyat almadan karar vermeyin!

Site İçi Arama

Aramak istediğiniz kelimeyi yazın veya alternatifleri değerlendirin.

Popüler Aramalar
Whatsapp İletişim