KOTON MAĞAZA TASARIMI ve DEKORASYONU

Perakende sektörünün öncü firmalarından biri olan Koton Mağazacılık için mağaza tasarım dekorasyon ve uygulama işlerini anahtar teslimi olarak yapmış bulunmaktayız.

Mağaza konsept tasarım ve dekorasyon doğrultusunda tüm mobilya işleri, elektrik mekanik işleri, cephe işleri, ürün askı stantları, orta stantlar, mağaza içi raf sistemleri, aydınlatma işleri, alçıpan ve boya işleri de dahil olmak üzere anahtar teslimi olarak uzman ekiplerimizce yapılmıştır.


KOTON Mağaza Tasarım ve Dekorasyonu Tanıtım Videosu

Projenin temel amacı çok hızlı değişmekte olan insan algısı ve moda sektörünün hali hazırda kullanmış olduğu tasarımda kolay alışveriş yapma imkânı sağlayacak, mimari çeşitliliği mağaza ortamı içine yaratmak olmuştur.

Markanın mağaza içerisinde sahip olduğu farklı line’lara ait ürünler için mağazada genel konsept içerisinde geçişler yaratarak mekanlar tasarlanmıştır.

Müşterilerin kocaman bir mağaza içerisinde farkına varmada bütün alanı gerçekten algılayarak alışveriş yapıp ürünleri uygun bir harmoni içerisinde görmeleri temel amaç olarak seçilmiştir.

HCA Mimarlık olarak Türkiye genelinde kurumsal ve zincir markalara tavandan tabana anahtar teslimi dekorasyon ve uygulama alanında hizmet vermekteyiz.

İsterseniz mevcut konseptinize dekorasyon çözümleri sunduğumuz gibi, konsepti olmayan yeni açılacak mağazalara da tasarım, dekorasyon ve uygulama hizmeti vermekteyiz.

Mobilya ve metal konusundaki altyapımız ile mağazanızın tüm mobilya, raf sistemi ve metal sistemlerin üretimini yapabilmekteyiz.

Mağaza, cafe, restoran, kiosk, ofis vb. dekorasyon konusunda 20 yıldan fazla bireysel mesleki tecrübemiz ve sadece ticari mekânlar yapmamız firmamızı 10 yıldır firma tecrübemizle de mağaza dekorasyonu sektöründe aranılan firmalar arasında yer almasına sebep olmuştur.

Mağaza Dekorasyonunda AVM Şartnamesine Uymak Çok Önemlidir.

Özellikle AVM’de açılacak mağazalar için AVM şartnamesi ve prosedürleri konusunda da tüm iş yükünüzü üzerinizden alıyoruz. AVM teknik şartnameleri ve çalışma imkânları oldukça zordur. Uzmanlık ve deneyim isteyen bir konudur. Özellikle AVM’lerde mağaza açmak istiyorsanız mutlaka bu şartnamelerden anlayan, çalışan personellerinin alt yapısı uygun, gerekli ustalık ve güvenlik belgelere sahip bir mimarlık firması ile çalışmanızı öneririz. Aksi takdirde işiniz çok uzar ve istenilen sonucu alamayabilirsiniz.

Ayrıca sürekli zincir olarak açılan mağaza dekorasyonu yapmamız sizler için daha uygun fiyatlı çözümler üretebilmemiz konusunda da firmamızı öne çıkarmaktadır.

Zamanında Açılmayan Mağaza, Yatırımcıya Maddi Zarar Verir.

Ev dekorasyonu yapmıyoruz uzmanlık alanımız sadece ticari mekânlardır. Bu güne kadar 10’larca markaya 100’lerce mağaza dekorasyonu uygulaması yapmış ve teslim etmiş bulunmaktayız.

Mağaza dekorasyonu sırasındaki organizasyon ve planlama çok önemlidir. Zamanında açılamayan mağazaların günlük ticari kayıplarını çok iyi biliriz.

Bu yüzden organizasyon ve planlamaya çok önem veririz ve mağazanızın zamanında açılmasını sağlarız.

Açmayı düşündüğünüz mağaza, cafe, restoran ve ofis dekorasyonlarınız için ücretsiz keşif ve fiyat teklifi almak için bizi arayın 0850 460 14 22

Site İçi Arama

Aramak istediğiniz kelimeyi yazın veya alternatifleri değerlendirin.

Popüler Aramalar
Whatsapp İletişim