BARBIE Ürün Teşhir Standı

MATTEL / BARBIE Ürün Teşhir Standı; Mattel, Inc., Kaliforniya merkezli bir oyuncak üretim şirketidir. 2008’de Fortune 500’de 413. sırada yer aldı. Bünyesinde Fisher Price, Barbie bebekleri ve Hot Wheels gibi birçok ünlü markayı barındıran firmanın Türkiye genelinde görsel reklam ve shop in shop çalışmalarının tasarım ve uygulamalarını yaptık. Büyük oyuncak mağazalarında ürünlerinin görünür olmasını ve Türkiye genelinde marka bilinilirliğini artırılmayı amaçladık.

Çocuklara hitap eden oyuncak vb. ürünler satan firmanın ürünlerini satan mağazalarda standart ürn raflarını çocukların ilgisini çekecek şekilde renkli, ışıklı ve TV ekranlı ilgi çeken üniteler kurduk. Bu şekilde bir projeyi yapacak çok az firma vardır ve bu proje bizler içinde farklı bir iş oldu. Bu proje özellikle Toyzz Shop oyuncak markasının Türkiye genelindeki mağazalarında uygulanmıştır. Yapılan uygulamalar markanın satışlarında ciddi artışlar sağlamış ve mağazadaki markaların önüne çıkarmıştır.

MATTEL & BARBIE Ürün Teşhir Standı / HCA Mimarlık

MATTEL Oyuncak Teslim Edilen İşler

HCA Mimarlık olarak toplamda 25 yıllık tecrübemizle tamamlanmış 200’ü aşkın proje ile 55.000 m2 den fazla alanın uygulamasını yaparak uygulama alanında ne kadar başarılı olduğumuzu göstermektedir. Uygulamasını yaptığımız işlerin % 80’inin konsept tasarımını da biz yaptık.

HCA Mimarlık Uzmanlık Alanımız;

Proje tasarımından mobilya üretim ve montajına kadar, tavandan tabana tüm süreçlerde anahtar teslimi olarak hizmet veririz.

Çalışma şeklimiz ise son derece yalın ve etkilidir. Sizi dinliyoruz, vizyonunuzu öğreniyoruz, sonra ise isteklerinize ve hedef kitlenizde en uygun yaratıcı çözümlerle size geri dönüyoruz.

Uygun fiyatlı, kaliteli işçilik ve zamanında açılan mağazalar için doğru adrestesiniz. Bizden fiyat almadan karar vermeyin. Zincir Cafe, Restoran, Ofis, Mağaza vb.. gibi tüm ticari mekanlarınız için ücretsiz keşif ve fiyat teklifi almak için 0850 460 14 22 arayabilirsiniz.

Site İçi Arama

Aramak istediğiniz kelimeyi yazın veya alternatifleri değerlendirin.

Popüler Aramalar
Whatsapp İletişim