Ofis Dekorasyonu yada Büro Dekorasyonu Tadilatı yaptırmak istiyorsanız bu yazımız size fikir verecektir. Ofis iç dekorasyonu nasıl yapılır? Ofis duvar Dekorasyonu nasıl olmalı? gibi sorularınız varsa ve ofis dekorasyon fikirleri arıyorsanız büyük ofis dekorasyonuna örnek olarak verebileceğimiz 5900 m2 alanda dekorasyon ve uygulama işlerini yaptığımız Mercedez Best Mood Ofis yazımız size fikir verebilir.

Ofis dekorasyonu anlayışını değiştiren projede çalışma alanlarına dikkat edildiği kadar sosyalleşme ve dinlenme amaçlı alanlarına da çok önem verilmiştir. Personelin iş dışındaki zamanlarını sosyalleşmek ve iyi zaman geçirmeleri bu sayede pozitiflik ve yeni fikirler üretmeleri daha huzurlu bir atmosfer yaratılması planlanmıştır.

Bu amaçla renk ve malzeme seçimi daha dinamik, şık, pozitif enerji yayan sosyal bir alan olmuştur. Çalışma ve bekleme alanını harmanlayan gelen misafirlerine bu farklılığı yansıtan oldukça çağdaş bir proje oldu.

ALMANYA’da 1926 yılında kurulan ve günümüzde dünyanın en büyük otomotiv firmalarından biri olan MERCEDES-BENZ ‘in yetkili taşeron firmasıyız. İstanbul Hoşdere de bulunan otobüs fabrikası içinde düzenli olarak birçok iş yapmaktayız.

Alman disiplini ve kalitesinin ön planda olduğu firmaya aynı anlayış ve kalitede hizmet vermekten onur duyarız. Yıllardır yaptığımız işler ve disiplin bizlere de çok şeyler kazandırmıştır. Projeler proje firmasına yaptıran firmaya uygulama konusunda alternatif uygulama fikirleri vererek mekânda kusursuz bir iş çıkarmaya çalışmaktayız.

En Şık Ofis Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

Ofis dekorasyonu nasıl olmalı sorusuna verilecek en iyi cevap sıcak bir çalışma ortamı olmalıdır. Bu proje alanı 2,400 m2 olması istenilen şekilde projeyi düzenleme şansı vermiştir. Ofis iç dekoru ve ofis ahşap işlerinde rengârenk laminat kaplamlar kullanılarak sağlam ve sıcak bir ortam olması amaçlandı.

Uygulamasını yaptığımız proje ve projelerde firma olarak uygun fiyatlı yaptığımızdan dolayı ofis dekorasyon maliyetlerini olabilecek en alt seviyede tutarak yatırımcımızın kar etmesini sağlamaktayız.

Ofis dekorasyonu tarzı ve fikirleri açısından göz alıcı ve akılda kalıcı bir proje olmuştur.

MERCEDES BEST MOOD OFİS DEKORASYONU

Zincir Cafe, Restoran, Ofis, Mağaza vb.. gibi tüm ticari mekanlarınız için ücretsiz keşif ve fiyat teklifi almak için 0850 460 14 22 arayabilirsiniz.

Künye;

Site İçi Arama

Aramak istediğiniz kelimeyi yazın veya alternatifleri değerlendirin.

Popüler Aramalar
Whatsapp İletişim