- Kocatepe Kahve Evi Cafe Dekorasyonu
Kocatepe Kahve Evi Cafe Dekorasyonu
Sektörün demir taşlarından olan, Kocatepe Kahve Evi Dekorasyonu ve tasarım uygulamasını yaptık.
 - Dem&Et Restoran Tasarımı
Dem&Et Restoran Tasarımı
Istanbul Yeşilköy’de bulunan Dem&Et Steak House Restoran, 4 katlı ve 310,00m2 alanın dekorasyon ve tasarım çalışmalarını yaptık.
 - Kiosk CAFE Dekorasyonu
Kiosk CAFE Dekorasyonu
Fransada bir AVM orta alanı için tasarlayıp ürettiğimiz Kiosk CAFE Dekorasyonu 80 m2 lik bir alan için HCA Mimarlık tarafından tasarlanmıştır.
 - CAFE Dekorasyonu Chay Tea Coffee
CAFE Dekorasyonu Chay Tea Coffee
Ankara merkezli olan Chay Tea Coffee için, cafe tasarım, dekorasyon ve uygulama işlerini yaptık.
 - Çiçek Izgara Cafe Restoran Konsept Tasarımı
Çiçek Izgara Cafe Restoran Konsept Tasarımı
İstanbul Yeşilköy de 290,00 metre kare alana sahip, Çiçek Izgara Cafe Restoran Konsept Tasarımı ve dekorasyon çalışmalarını yaptık.
 - Murat Chef Steakhouse Dekorasyonu
Murat Chef Steakhouse Dekorasyonu
Istanbul Güngörende 425 m2 alana inşa edilen Murat Chef Steakhouse Dekorasyon çalışmalarını biz yaptık.
 - PAPEL Shisha Lounge
PAPEL Shisha Lounge
PAPEL 34 Restaurant Cafe Dekorasyonu ve iç mimarlık hizmetleri anahtar teslim olarak yaptık.
 - Kalkan Park Cafe
Kalkan Park Cafe
Kalkan Park Cafe Dekorasyon ve tasarımı için, HCA Mimarlığı seçti.

Dekorasyonu belirleyen pek çok unsur vardır. Bu unsurlardan birisi de sahip olduğunuz mekânın yapısal özellikleridir.

Bir mekân tasarlarken bu mekânın büyük ya da küçük olması oldukça önemli bir detay olarak karşımıza çıkar.

Çünkü mekân ne kadar küçükse, sahip olduğunuz alandan o kadar fazla verim almak için mekanınızın özelliklerine dikkat ederek bu şekilde proje hazırlanmalıdır.

Eğer sizler de cafe & restaurant dekorasyonu yapmak istiyorsanız akıllıca bir dekorasyon fikri ile mükemmel sonuçlar elde edilebilir. Cafe & restaurant dekorasyonu yaparken mutlaka aydınlık renk tonları tercih edilmelidir.

Bunun dışında cafenizde kullanacağınız mobilyaların boyutlarını da buna göre tercih etmeniz gerekir. Cafeniz küçük dahi olsa akıllıca ve profesyonelce yapılacak olan tasarım projesi ile bu küçük alandan bil maksimum verim elde edebilirsiniz.

Sizler de kullanacağınız güzel dekorasyon malzemeleri ile oldukça şık cafe dekorları elde edebilirsiniz. Cafenizde dekorasyonu sağlamak amacıyla şık duvar kağıtları ya da farklı aksesuarlar tercih edebilirsiniz.

Bunlar küçük ayrıntılar gibi gözükse de aslında bir ortamı oldukça değiştiren ve ortama renk katan boyut katan ayrıntılar olarak karşımıza çıkmaktadır. Sizler de iyi bir butik cafe mimarı ile cafenizi dilediğiniz gibi dekore edebilirsiniz.

Butik cafeler sahip oldukları küçük, sevimli ve huzurlu atmosferi ile oldukça fazla tercih edilen yerlerin başında gelmektedir. Sizler de kendi halinizde butik bir cafe sahibi olmak istiyorsanız minik dokunuşlar ile oldukça güzel bir dekorasyona sahip olabilirsiniz.

Sizler de cafenizde kendinizi yansıtacak bazı aksesuar ya da resim tablosu gibi detaylarla hoş bir görüntü yakalayabilirsiniz. Cafenizin alanı küçük dahi olsa mantıklı dekorasyon hamleleri ile en verimli şekilde bu alanı kullanabilirsiniz.

Oldukça kaliteli ve profesyonel bir butik cafe tasarımı hizmeti almak için yapmanız gereken tek şey HCA mimarlık firmamızı tercih etmek olacaktır. Sizler de hemen şimdi dilerseniz web sitemizdeki dekorasyon çalışmalarımıza bakarak fikir edinebilir ve içiniz rahat bir şekilde bizlerle çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz.

HCA mimarlık firması olarak siz müşterilerimize mobilya seçiminden aydınlatma seçimine kadar her türlü detaya dikkat ederek son derece profesyonel ve kaliteli bir hizmet sunmaktayız.


Site İçi Arama

Aramak istediğiniz kelimeyi yazın veya alternatifleri değerlendirin.

Popüler Aramalar
Whatsapp İletişim