Cafe Dekorasyonu Fiyatları

En çok merak edilen konularının başında gelen cafe dekorasyonu fiyatları, maliyetleri ve bir cafe ne kadara açılır gibi sorularla sıkça karşılaşırız. Tasarımı belli olmadan dekorasyon ile ilgili net bir fiyat vermek kesinlikle doğru değildir. Rastgele bir fiyat söylenip işe başlansa bile eğer bir projeniz yoksa işin ortasında fiyat mutlaka değişecektir.

Cafe Dekorasyonunda Fiyatı, Lokasyon ve Konsepti Belirler.

Cafe ve restoranlarda fiyatı belirleyici en önemli faktör lokasyon ve konsepttir. yani bir çayı kaç paraya satacağınızı belirlemenizdir. Bu oranda dekorasyon maliyetleriniz ve konseptinizin en azından m2 bazında yaklaşık ne kadar tutacağı belli olur. örneğin 100 bin lira harcayarak yaptırdığınız bir cafede çayı 6 liraya satamamalısınız gibi

KOCATEPE KAHVE EVİ Dekorasyonu

Kocatepe Kahve Evi Cafe Dekorasyonu; Gün geçmiyor ki yeni bir cafe yeni bir kahve dükkanı veya yeni bir restoran açılmasın. Her biri kendine has konsepti ve dekorasyonu ile dikkatleri çekebiliyor. Bazıları bugün açılıp kısa zaman sonra kapansa bile, işini gerçekten ciddiyetle ve özenle yapan bir çok yer de uzun süre kalmayı başarıyor. KOCATEPE Kahve Evi uzun yıllardır sektörün demir taşlarından olan bir markadır. HCA Mimarlık olarak Kocatepe Kahve Evlerinin dekorasyon işlerini yapmaktan mutluluk duyuyoruz.

Cafe dekorasyonu örnekleri ne kadar yaratıcı, farklı, özgün ve benzersizse o kadar başarılı oluyor demek mümkün. Örneğin haftasonu kahvaltı için gittiğiniz bir mekanın ne kadar mükemmel bir kahvaltısı olursa olsun o kahvaltı size iyi bir konsept içerisinde sunulmuyor ise, bulunduğunuz yerde sizi mutlu etmiyor ise cafenin başarılı olma ihtimali çok zayıf bir ihtimal. İşte Konsept tasarım ve dekorasyonun farkı burada kendini gösteriyor

En İyi Cafe Dekorasyonu İçin Öneriler

Her sektörde dekorasyon çok önemlidir ama açacağınız iş yeri bir cafe ise tasarım ve dekorasyon tahmin ettiğinizden çok daha önemlidir. Bu yüzden bir yer açılmadan önce günlerce süren bir hazırlık, bir dekorasyon yapılır. Dekorasyonu yapmadan önce de trendlere hakim olmak için bir çok örnek incelemek gerekir. elbette Imkanınız varsa mekan mekan gezerek yakından da konseptleri inceleyebilirsiniz.

Cafe dekorasyonlarında en önemli tasarım unsurlarından biri de duvarlardır. Duvarların dokusu, rengi ve desenleri tüm cafenin havasını değiştirebilir. Gençlere yönelik ve pozitif enerjili, canlı cafe dekorasyonlarında kullanılan duvar dekorasyonları örneklerinden biri de duvar resimleri. Duvar resimleri sayesinde alışılmışın dışında ve sıra dışı bir etki yaratılıyor ve cafenin özgün havası kuvvetlendiriliyor.

Yeni iş kurmayı düşünenler için, başarılı cafe yönetim stratejileri ve cafe konseptleri için ipuçları:
Küçük bir bütçeniz var ve kesenize göre b.r cafe açmak istiyorsanız aşağıdaki bir kaç ipucu sizin için verimli olacaktır.

HCA Mimarlık olarak toplamda 25 yıllık tecrübemizle tamamlanmış 200’ü aşkın proje ile 55.000 m2 den fazla alanın uygulamasını yaparak uygulama alanında ne kadar başarılı olduğumuzu göstermektedir. Uygulamasını yaptığımız işlerin % 80’inin konsept tasarımını da biz yaptık.

HCA Mimarlık Olarak Uzmanlık Alanımız

Proje tasarımından mobilya üretim ve montajına kadar, tavandan tabana tüm süreçlerde anahtar teslimi olarak hizmet veririz.

Çalışma şeklimiz ise son derece yalın ve etkilidir. Sizi dinliyoruz, vizyonunuzu öğreniyoruz, sonra ise isteklerinize ve hedef kitlenizde en uygun yaratıcı çözümlerle size geri dönüyoruz.

Uygun fiyatlı, kaliteli işçilik ve zamanında açılan mağazalar için doğru adrestesiniz. Bizden fiyat almadan karar vermeyin. Zincir Cafe, Restoran, Ofis, Mağaza vb.. gibi tüm ticari mekanlarınız için ücretsiz keşif ve fiyat teklifi almak için 0850 460 14 22 arayabilirsiniz.

Site İçi Arama

Aramak istediğiniz kelimeyi yazın veya alternatifleri değerlendirin.

Popüler Aramalar
Whatsapp İletişim