Züccaciye sektöründe hizmet veren markaya ait mağazalarının Türkiye genelinde anahtar teslimi olarak dekorasyon işlerini yapmış bulunmaktayız.

Hemen her sektörde markaya dekorasyon alanında hizmet versek de, son yıllarda yaygınlaşan Ev aksesuarları, Ev tekstili ve züccaciye sektöründe yaptığımız başarılı çalışmalar firmamızı özellikle bu sektörlerde aranılan mimarlık firmaları arasına sokmuştur.

Yapılan hizmetler, Mağaza konsept tasarım, 3D Tasarım, Elektrik, Mekanik, Seramik, Alçıpan ve Mobilya üretimi de dâhil olmak üzere tavandan, tabana hizmet vermiş bulunmaktayız.

Türkiye ve Avrupa genelinde onlarca zincir markaya yüzlerce Mağaza Dekorasyonu alanında hizmet veren firmamız HCA Mimarlık olarak Mağaza Dekorasyonu ve uygulama alanında tüm süreçlere hakimiz.

Amacımız her zaman kaliteli işçilik ve malzeme ile zamanında açılan mağazalar ve müşteri memnuniyeti olmuştur. Özellikle zincir markaların firmamızı tercih etmem sebebi, hemen her sektörde mağazacılık alanında hizmet veriyor olmamız ve uygun fiyat politikamızdır.

Mağazaya ait Edirne ve Tekirdağ da olmak üzere 4 mağazanın anahtar teslimi olarak konsept tasarım, özel mobilya tasarım, tüm dekorasyon ve uygulama işlerini tamamladık.

Porio Mağazaları tamamlanan projeler;

HCA MİMARLIK HİZMETLERİMİZ;

Site İçi Arama

Aramak istediğiniz kelimeyi yazın veya alternatifleri değerlendirin.

Popüler Aramalar
Whatsapp İletişim