HCA Mimarlık olarak, erkek giyim mağaza dekorasyonu, bayan giyim mağazası dekoru, ev tekstili mağaza dekorasyonu, ayakkabı mağaza iç dekorasyonu vb.. Anahtar teslimi hizmet vermekteyiz.

AVVA Erkek Giyim Mağaza Dekorasyonu HCA Mimarlığı Seçti.

AVVA Mağaza Dekorasyonu; Erkek giyimine yeni bir anlayış getiren AVVA Ayakkabı, genç, sofistike, güncel ve özgün çizgisiyle çok kısa sürede stil sahibi erkeklerin ruhunu yansıtan farklı bir moda dili oluşturmuş bir markadır.

Müşterinin kimliğine uygun olarak canlı ve sofistike çizgisini mağazada tasarımına yansımıştır. Marka kalitesini uygun bir mağaza uygulaması yaptık. Tasarımdaki beyaz hâkimiyeti ürünleri ön plana çıkarmak ve ürün renklerini ön plana çıkarmayı amaçlamıştır. Demir ve paslanmaz malzemede kullanılarak mağaza içinde farklı bir hava verilmiştir. Mağaza İç Dekorasyonu aksine Mağaza Cephe Tasarımı siyah renk tercih edilerek girişe şık bir hava verilmiştir.

Avva Mağazası Dekorasyonunda Anahtar Teslimi Verilen hizmetler;

AVVA Ayakkabı

Künye;

HCA Mimarlık olarak toplamda 25 yıllık tecrübemizle tamamlanmış 200’ü aşkın proje ile 55.000 m2 den fazla alanın uygulamasını yaparak uygulama alanında ne kadar başarılı olduğumuzu göstermektedir. Uygulamasını yaptığımız işlerin % 80’inin konsept tasarımını da biz yaptık.

Giyim Mağaza Dekorasyonunda Uzmanlık Alanımız;

Proje tasarımından mobilya üretim ve montajına kadar, tavandan tabana tüm süreçlerde anahtar teslimi olarak hizmet veririz.

Çalışma şeklimiz ise son derece yalın ve etkilidir. Sizi dinliyoruz, vizyonunuzu öğreniyoruz, sonra ise isteklerinize ve hedef kitlenizde en uygun yaratıcı çözümlerle size geri dönüyoruz.

Uygun fiyatlı, kaliteli işçilik ve zamanında açılan mağazalar için doğru adrestesiniz. Bizden fiyat almadan karar vermeyin!

Zincir Cafe, Restoran, Ofis, Mağaza vb.. gibi tüm ticari mekanlarınız için ücretsiz keşif ve fiyat teklifi almak için 0850 460 14 22 arayabilirsiniz.

Site İçi Arama

Aramak istediğiniz kelimeyi yazın veya alternatifleri değerlendirin.

Popüler Aramalar
Whatsapp İletişim