SHAKA ayakkabı mağazası dekorasyonu HCA mimarlık anahtar teslimi olarak yapılmıştır. Dekorasyon ve uygulamada uzman ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.

Ayakkabı mağazası dekorasyonunu yaptığımız firmaya ait hem katılacağı fuar için tasarım hem de mağaza dekorasyon işlerini tamamlamış bulunmaktayız.

Ayakkabı Mağazası Dekorasyonunu Planlarken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Ayakkabı mağazası tasarımını yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli detaylardan birisi vitrin dekorasyonunuzdur. En yeni model ayakkabılarınızı sergileyeceğiniz şık bir vitrin dekorasyonu yaptırmalısınız bu konuda profesyonel olarak bir vitrin tasarımcısından destek alabilirsiniz.

Ayakkabı Mağazası Vitrin Dekorasyonuna Gereken Önemi Verdiğinizden Emin Olun!

Ayakkabı mağazalarında sıkça görebileceğiniz aynalar mağazanızın dekorasyonunda büyük önem taşır. Ayrıca mağaza içerisinde rahat oturma yerleri de planlamalısınız

Mağaza içerisinde kullanılacak özel orta stant tasarımları kullanabilirsiniz. Bu kısımda indirimli ürünler gibi direk ilgiyi çekmek istediğiniz ürünleri sergileyebilirsiniz.

Çanta ve kemer gibi varsa sattığınız ürünler içinde özel askılı stantlar yaptırabilirsiniz.

Mağaza içi aydınlatma ve yine mağaza içerisinde kullanacağınız renklere de gereken önemi verdiğinizden emin olmalısınız.

HCA mimarlık olarak 20 yıldan fazladır anahtar teslimi olarak mağaza dekorasyon ve uygulama işleri yapmaktayız. ayakkabı mağazası, ev tekstili mağazası, züccaiye, kozmetik, giyim, cafe & restoran gibi tüm mağaza işlerinizde 3 boyutlu olarak tasarımından başlayarak tavandan tabana hizmet vermekteyiz. Kendi bünyemizde mobilya üretimi yapmaktayız.

Ayakkabı Mağazalarında Uzmanlık Alanımız;

Proje tasarımından mobilya üretim ve montajına kadar, tavandan tabana tüm süreçlerde anahtar teslimi olarak hizmet veririz.

Çalışma şeklimiz ise son derece yalın ve etkilidir. Sizi dinliyoruz, vizyonunuzu öğreniyoruz, sonra ise isteklerinize ve hedef kitlenizde en uygun yaratıcı çözümlerle size geri dönüyoruz.

Ücretsiz keşif için Bizi 0850 460 14 22 no’lu numaradan arayabilirsiniz.

Bizden fiyat teklifi almadan karar vermeyin!

Site İçi Arama

Aramak istediğiniz kelimeyi yazın veya alternatifleri değerlendirin.

Popüler Aramalar
Whatsapp İletişim