Anahtar teslimi olarak hizmet verdiğimiz SCHAFER markası için, Türkiye genelinde mağaza dekorasyon işleri yapmış bulunmaktayız. Ayrıca mağaza taşıma ve mağaza tadilat işleri de HCA mimarlık olarak yapmış bulunmaktayız.

Türkiye'nin çeşitli illerinde mağaza dekorasyon ve anahtar teslim işini yaptığımız SCHAFER markanın, 2.529 m2 alanını aktif ettik.

SCHAFER (ASLAN TİCARET) Mağaza Dekorasyon İşleri

HCA Mimarlık olarak toplamda 25 yıllık tecrübemizle tamamlanmış 200’ü aşkın proje ile 55.000 m2 den fazla alanın uygulamasını yaparak uygulama alanında ne kadar başarılı olduğumuzu göstermektedir. Uygulamasını yaptığımız işlerin % 80’inin konsept tasarımını da biz yaptık.

Züccaciye Dekorasyonu Uzmanlık Alanımız

Proje ve benzeri tasarımlarda, mobilya üretim ve montajına, zeminden tavana kadar tüm süreçlerde anahtar teslimi olarak teslim ederiz. Beğendiğiniz klasik, modern ve vintage tarzı her türlü dekorasyon çalışmalarını özveriyle tamamlarız.

Çalışma şeklimiz ise son derece yalın ve etkilidir. Sizi dinliyoruz, vizyonunuzu öğreniyoruz, sonra ise isteklerinize ve hedef kitlenizde en uygun yaratıcı çözümlerle size geri dönüyoruz.

Site İçi Arama

Aramak istediğiniz kelimeyi yazın veya alternatifleri değerlendirin.

Popüler Aramalar
Whatsapp İletişim