REVES HOME COUNTRY TARZ MAĞAZA DEKORASYONU;

Son yıllarda adını çokça duyduğumuz Country Mağaza Dekorasyonu denilince ilk akla (akla ilk) gelen mimarlık firması olmaktan gururluyuz.

Mağaza konsepti belirlenirken misafirlerinin mağaza içerisinde uzun süre geçirmesi planlanarak mağaza ve cafe konsepti bir araya getirilmiştir. Cafe’de kullanılan her malzeme aynı zamanda mağaza içerisinde de satılması ve planlanması ile ilk gün itibari ile büyük beğeni kazanmış olmasıdır.

Yapılan hizmetler, Mağaza konsept tasarım, 3D Tasarım, Elektrik, Mekanik, Seramik, Alçıpan ve Mobilya üretimi de dâhil olmak üzere tavandan, tabana hizmet vermiş bulunmaktayız.

Türkiye ve Avrupa genelinde onlarca zincir markaya ve yüzlerce Mağaza Dekorasyonu alanında hizmet veren HCA Mimarlık, tasarım ve dekorasyon ile ilgili tüm süreçlere hakim olmuştur.

Amacımız her zaman kaliteli işçilik ve malzeme ile zamanında açılan mağazalar ve müşteri memnuniyeti olmuştur. Özellikle zincir markaların firmamızı tercih etmesinin sebebi, hemen her sektörde mağazacılık alanında hizmet veriyor olmamız ve uygun fiyat politikamızdır.

Mağazaya ait İstanbul'da 4 mağazanın anahtar teslimi olarak konsept tasarım, özel mobilya tasarım, tüm dekorasyon ve uygulama işlerini tamamladık.

Reves Home Mağazaları tamamlanan projeler;

HCA MİMARLIK HİZMETLERİMİZ;

Site İçi Arama

Aramak istediğiniz kelimeyi yazın veya alternatifleri değerlendirin.

Popüler Aramalar
Whatsapp İletişim