Ayakkabı Mağazası Dekorasyonu İşleri; HCA Mimarlık olarak AROW Mağazalarına ait Türkiye genelinde 5 mağazanın konsept tasarım, dekorasyon ve uygulama işlerini yapmış bulunmaktayız.

Ayakkabı Mağazası tasarımı yapıyorsanız oldukça fazla orta stand ve raf gerekmektedir. mobilya üretimini kendi atölyemizde ürettiğimiz ayakkabı mağazası için mobilyalarda MDF LAM kullanılmıştır.

Ayakkabı mağazalarında çok fazla ürün olduğu için vitrin tasarımı da çok önemli bir konudur. Vitrinde kullanılacak özel aparatlarla farklı ürünler sergilenmesi sağlanabilir. Unutmayın vitrininiz müşterilerinizin mağazadan içeriye girip girmeme konusunda karar verdiği bir konudur. Bu yüzden vitrin tasarımınıza gereken önemi verdiğinizden emin olmalısınız.

Ayakkabı mağazası tasarlarken aydınlatma çok önemli bir konudur. kullandığımız hem sabit hemde hareketli raflarda led döşenerek ürünler ön plana çıkartılmıştır. Ayrıca firma için değişik çanta standları ve orta stand tasarımları da yapılmıştır.

Ayakkabı Mağazası Dekorasyon AROW Projeleri

AROW MağazaŞehirAlan
Inovia AVM İNEGÖL278m2
Rize CaddeRize450m2
TRABZON Cevahir AVMTRABZON 260m2
Eskişehir CaddeEskişehir210m2
Osmanbey CaddeIstanbul365m2

HCA Mimarlık olarak toplamda 25 yıllık tecrübemizle tamamlanmış 200’ü aşkın proje ile 55.000 m2 den fazla alanın uygulamasını yaparak uygulama alanında ne kadar başarılı olduğumuzu göstermektedir. Uygulamasını yaptığımız işlerin % 80’inin konsept tasarımını da biz yaptık.

HCA Mimarlık Uzmanlık Alanımız;

Proje tasarımından mobilya üretim ve montajına kadar, tavandan tabana tüm süreçlerde anahtar teslimi olarak hizmet veririz.

Çalışma şeklimiz ise son derece yalın ve etkilidir. Sizi dinliyoruz, vizyonunuzu öğreniyoruz, sonra ise isteklerinize ve hedef kitlenizde en uygun yaratıcı çözümlerle size geri dönüyoruz.

Uygun fiyatlı, kaliteli işçilik ve zamanında açılan mağazalar için doğru adrestesiniz. Bizden fiyat almadan karar vermeyin.

Zincir Cafe, Restoran, Ofis, Mağaza vb.. gibi tüm ticari mekanlarınız için ücretsiz keşif ve fiyat teklifi almak için 0850 460 14 22 arayabilirsiniz

Site İçi Arama

Aramak istediğiniz kelimeyi yazın veya alternatifleri değerlendirin.

Popüler Aramalar
Whatsapp İletişim