Kozmetik Mağaza Dekorasyonu; son yılların en popüler sektörlerinden birisidir. Müşteri profilini çoğunlukla kadınların oluşturduğu gün geçtikçe yaygınlaşan ve hemen her semtte açılan mağazalardır.

Eskiden sadece lüks semtlerde görebildiğimiz kozmetik mağazaları Gratis ve Watsons gibi markaların Türkiye pazarına girmesiyle yaygınlaşmıştır. ve hemen hepsi de tıklım tıklım dolup taşıyor.

Winkelen markası da bu furyaya katılan markalardandır. İlk mağazasını Şişli / Osmanbey de açan markanın Anahtar teslimi olarak tüm dekorasyon işlerini yapmış bulunmaktayız.

Kozmetik ve güzellik sektörü; kişisel bakım üzerine açılan mağazaların tasarımları da son derece etkileyici ve şık olmalıdır.

HCA Mimarlık olarak kozmetik ve parfümeri mağaza dekorasyon çalışmalarında bu bilinçle mağaza tasarım çalışmaları üretmektedir.

Kozmetik mağaza tasarımları ile parfümeri mağaza tasarımları; mağaza içinde müşterilerin kendilerini rahat hissetmeleri, ve ürünlere odaklanmalarını sağlamaya hizmet etmelidir.

Mağaza dekorasyonu konusunda uzman olan firmamız Kozmetik mağaza konusunda da, etkileyici ve farklı tasarımlar yaratmaya devam ediyor.

Tüm Ticari Mekanlarınızda Uzman İsim HCA Mimarlık

20 Yıldan fazla zamandır edindiğimiz bilgi birikimimizi yeni trendlerle ve teknolojik altyapılarla harmanlayan profesyonel ekibimizle, mağaza dekorasyonu, Cafe dekorasyonu, Restaurant, Ofis, Showroom dekorasyonu ve mağaza raf sistemleri için proje, görselleştirme, üretim ve uygulama hizmetlerini vermekteyiz.

Dekorasyonunu yaptırmak istediğiniz mağazanız ister butik olsun isterse zincir mağaza, Her bütçeye göre tasarım yapabilmekteyiz. Mobilya üretim atölyemizde markanız için özel raflar tasarlayıp uygulayabiliriz. Mağazanızı kaliteli ürünler ile uygun fiyatlarda dekore ettirmek kadar verilen sürelerde işin teslim edilmesi de çok önemlidir. HCA mimarlık olarak sorumluluklarımızın farkında olarak hemen her sektörde ve sektörünün lideri konumunda onlarca markaya yüzlerce mağaza açmış bulunmaktayız.

Başlıca hizmet verdiğimiz sektörler Ev Tekstili, Tekstil, kozmetik mağazası dekorasyonu, ayakkabı ve çanta mağaza dekorasyonu, giyim mağaza dekorları, iç giyim mağaza dekorları, optik mağazası dekorasyonu, eczane, spor giyim ve spor ayakkabı mağazası raf sistemleri, züccaciye raf sistemleri, iç giyim mağaza dekorları olarak sıralayabiliriz. Saydığımız tüm bu mağazaların tüm mobilya işleri, iç mimarlık işleri, elektrik, aydınlatma ve inşaat işlerini yapmaktayız.

HCA Mimarlık olarak toplamda 25 yıllık tecrübemizle tamamlanmış 200’ü aşkın proje ile 55.000 m2 den fazla alanın uygulamasını yaparak uygulama alanında ne kadar başarılı olduğumuzu göstermektedir. Uygulamasını yaptığımız işlerin % 80’inin konsept tasarımını da biz yaptık.

Site İçi Arama

Aramak istediğiniz kelimeyi yazın veya alternatifleri değerlendirin.

Popüler Aramalar
Whatsapp İletişim