CHAY TEA & COFFEE HCA Mimarlığı Seçti.

Cafe Dekorasyonu olarak bir çok firmaya hizmet veren HCA Mimarlık Ankara merkezli olan CHAY TEA & CAFE için İstanbul da 1 Ankara da 2 Şubenin anahtar teslimi olarak Konsept tasarım, dekorasyon ve uygulama işlerini tamamlamıştır.

Çay konusunda markalaşmayı hedefleyen firma zincir cafe için mimari tasarımı konusunda çalıştık. Hedefi Türkiye genelinde FRANCHISE sistemi ile büyümeyi hedeflemiştir.

Verilen hizmetler;

Anahtar Teslimi Hizmet Verdiğimiz Projede Yapılan Başlıca İşler

HCA Mimarlık Cafe Dekorasyonu Anahtar Teslimi Tamamlanan Projeler

Künye;

HCA Mimarlık olarak toplamda 25 yıllık tecrübemizle tamamlanmış 200’ü aşkın proje ile 55.000 m2 den fazla alanın uygulamasını yaparak uygulama alanında ne kadar başarılı olduğumuzu göstermektedir. Uygulamasını yaptığımız işlerin % 80’inin konsept tasarımını da biz yaptık.

HCA Mimarlık Uzmanlık Alanımız;

Proje tasarımından mobilya üretim ve montajına kadar, tavandan tabana tüm süreçlerde anahtar teslimi olarak hizmet veririz.

Çalışma şeklimiz ise son derece yalın ve etkilidir. Sizi dinliyoruz, vizyonunuzu öğreniyoruz, sonra ise isteklerinize ve hedef kitlenizde en uygun yaratıcı çözümlerle size geri dönüyoruz.

Uygun fiyatlı, kaliteli işçilik ve zamanında açılan mağazalar için doğru adrestesiniz. Bizden fiyat almadan karar vermeyin.

Zincir Cafe, Restoran, Ofis, Mağaza vb.. gibi tüm ticari mekanlarınız için ücretsiz keşif ve fiyat teklifi almak için 0850 460 14 22 arayabilirsiniz.

Site İçi Arama

Aramak istediğiniz kelimeyi yazın veya alternatifleri değerlendirin.

Popüler Aramalar
Whatsapp İletişim