HCA Mimarlık ekibinin her bir ferdi, mesleki prensipleri olan, projelere titizlikle yaklaşan, alanında uzman olan bireylerden oluşur. Bizim işimiz, daha iyisini doğru bir şekilde tasarlayıp inşa etmektir.

HCA mimarlık ekibinde, başta mimar Şevki Aydın olmak üzere, elektrik ve su tesisat ustaları, mobilya ustaları, yapı ve dekorasyon ustaları, proje ve reklam yöneticisi, bilişim personeli ve son olarak, ofis içi çalışmayı takip eden asistanlarımız ile hizmetinizdeyiz.Şevki Aydın

Şevki Aydın

Genel Müdür / Mimar

1999 yılından beri çalıştığım mimarlık firmalarında, mağaza, ofis, cafe ve restaurant dekorasyonu alanında edindiğim bilgi ve birikimle sayısız projelere imza attım. Bu projelerden bazıları Zara, Tchibo ve benzeri global markalar.

2007 senesinde iki ortaklı kurduğumuz ilk şirket olan IKIA Mimarlık ile ticarete atıldım. O dönemde, Migros, Defacto, Seven Hill, Şok, Bim ve Koton gibi markalara hem tasarım hem de anahtar teslimi dekorasyon hizmeti verdik.

2010 senesinde ortaklığı bitirip kendi şirketim olan HCA Mimarlığı kurdum. 10 yıldır çalışmalarımıza ara vermeden, mağaza, ofis, showrom, cafe & restaurant dekorasyonunda sektörde aranan isimlerden olmayı başardık. Anahtar teslimi olarak çalıştığımız firmaların başında, Mercedes, Madame Coco, Kervan, Home Sweet Home, Schafer gibi markalar vardır.

2020 yılının başlarında tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüs salgını sürecinde, mimari boyutta tasarlayıp ürettiğimiz Virüs Koruyucu Panellerin satışını yapmaya başladık.

Şimdilerde ise HCA Mimarlık, yeni normal düzene göre ofislerde ve sosyal alanlarda, tasarım ve dekorasyon işlerini sürdürmekteyiz.

Navruz Aydın

Navruz Aydın

Dijital Pazarlama Müdürü

1998 yılından bu yana çeşitli dergi ve reklam ajansı deneyimlerimden sonra, hep hayalim olan reklam ajansını 2006 yılında açtım.

2010 yılına kadar sektörde tanınmış pek çok markaya, creative ve digital reklam hizmeti verdim. Daha sonraları Jolly Tur ve Sonax gibi markalarda, reklam ve pazarlama müdürü olarak çalışmaya devam ettim.

2019 yılında Aile şirketi olan HCA mimarlıkta, reklam ve pazarlama müdürü olarak çalışmaya başladım. HCA çatısı altında kurulan HCA Digital Marketing kurucu ortaklarındanım.

Ibrahim Gönültaş

Ibrahim Gönültaş

Web Geliştirme Uzmanı

2002 yılından bu yana web tasarım, yazılım geliştirme, arama motoru optimizasyonu ve içerik analizi alanında çalışmaktayım. Bugüne kadar kamu ve özel sektörler için, 500 den fazla projeyi hayata geçirdim.

Çalışmalarım arasında marka bilinirliği, veri tabanı modelleme, e-ticaret siteleri, müşteri ilişkileri yönetimi, veri analizi, isteğe göre özel ve kurumsal projeler yer aldı.

HCA ailesinin alt şirketi olan HCA Digital Marketing kurucu ortağı ve proje sorumlusu olarak, markamızı global alanda hizmete taşımak için, çalışmaya devam etmekteyim.

Şeyma Çakmak

Şeyma Çakmak

Ofis Asistanı

2017 yılında Özel Gülücük Beyhan Ana okulunda sekreter olarak iş hayatına girdim.

2019 yılından itibaren HCA Mimarlık bünyesinde, Ofis Asistanı olarak çalışmaya devam etmekteyim.

Aynı zamanda, eğitim hayatıma devam ediyorum. Istanbul Üniversitesi Sağlık Kurumları Işletmeciliği bölümünde öğrenim görmekteyim.

Site İçi Arama

Aramak istediğiniz kelimeyi yazın veya alternatifleri değerlendirin.

Popüler Aramalar
Whatsapp İletişim