HCA mimarlık olarak Dem&Et restoran tasarımı ve restoran dekorasyon uygulaması yaptığımız İstanbul Yeşilköy’de bulunan Dem&Et Steak House Restoran, 4 katlı ve 310,00m2 alanı ile tarihi dokulara sahip bir binada bulunmaktadır.

Markayı ve mekânı bütünleştirmek steak house restoran tasarımı ve sunum keyfini artırmak için minimal bir tasarım tercih ettik. Giriş bahçesinin ve katların dar olması nedeni ile zorlansak ta sıcak ve keyifli bir alan tasarladık. Restoranın genelinde taş, demir ve masif malzemeler ile tasarladık. Zeminde ahşap ve çini desenli seramik kullanılan restoranını duvarlarında taş dokulu özel baskı duvar kâğıdı tercih ettik. Tavanın alçak olmasına rağmen bütünlüğü sağlamak amaçlı aydınlatmalar için armatürleri tavanlarda kullanılan demir dekorlara monte ettik. Demir dekorlarda mat boyalı yüzeyler tercih ettik.

Dem&Et Cafe Restoran Dekorasyonu

Cafe Restoran Dekorasyonu konusunda tecrübelerimizi projede birleştirerek. Restoran mutfak dekorasyonu da müşterinin servis operasyonuna göre restoran mutfağı tasarlanarak uygulandı. Burger konusunda da iddialı olan firmanın tasarımında Burger Restoran Tasarımı konusunda da projede dokunuşlarla yer verdik.

Restaurant dekorasyonu nasıl olmalı sorusuna müşterimiz ve konuklarından aldığımız olumlu tepkiler başarılı bir proje sunduğumuzun kanıtıdır. Restaurant dekorasyon maliyeti konusunda iddialı olduğumuz projemizi tamamladığımızda çıkan uygun fiyat’ta ayrıca memnuniyet yaratmıştır.

Cafe Restoran Dekorasyonu İçin Verilen İç Mimarlık Hizmetleri


Dem&Et Modern Cafe Tasarımı

Steak House Restoran, tarihi dokulara sahip bir binada bulunmaktadır.

HCA Mimarlık olarak toplamda 25 yıllık tecrübemizle tamamlanmış 200’ü aşkın proje ile 55.000 m2 den fazla alanın uygulamasını yaparak uygulama alanında ne kadar başarılı olduğumuzu göstermektedir. Uygulamasını yaptığımız işlerin % 80’inin konsept tasarımını da biz yaptık.

Restaurant Dekorasyonunda Uzmanlık Alanımız

Proje tasarımından mobilya üretim ve montajına kadar, tavandan tabana tüm süreçlerde anahtar teslimi olarak hizmet veririz.

Çalışma şeklimiz ise son derece yalın ve etkilidir. Sizi dinliyoruz, vizyonunuzu öğreniyoruz, sonra ise isteklerinize ve hedef kitlenizde en uygun yaratıcı çözümlerle size geri dönüyoruz.

Uygun fiyatlı, kaliteli işçilik ve zamanında açılan mağazalar için doğru adrestesiniz. Bizden fiyat almadan karar vermeyin. Zincir Cafe, Restoran, Ofis, Mağaza vb.. gibi tüm ticari mekanlarınız için ücretsiz keşif ve fiyat teklifi almak için 0850 460 14 22 arayabilirsiniz

Künye;

Site İçi Arama

Aramak istediğiniz kelimeyi yazın veya alternatifleri değerlendirin.

Popüler Aramalar
Whatsapp İletişim