Faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda dürüstlük ve güven ilkesini esas alarak, dünya standartlarında bir kalite anlayışı sergilemeyi, en iyi ekipman ve en çağdaş mühendislik gücünü kullanmayı, çalışanlarımız ile birlikte ekip ruhu içinde yaratıcılıkla projelerimize hedeflenmeyi, sürekli eğitimler ile niteliklerimizi daima geliştirerek, çevre ve iş güvenliği bilinci içerisinde, güncel yasa ve mevzuatlara eksiksiz uyarak çalışmaktayız.

kalite politikası
HCA Mimarlık Kalite Politikası

Başarı tesadüf değil, sadece inanarak ve çalışarak gerçekleşir ilkesine dayanan kalite politikamızı, sürekli iyileştirip ve geliştirerek, yurt içi ve yurt dışında örnek gösterilen bir firma olmak için çalışmaktayız.

HCA Mimarlık, zirveyi hedef değil temel aldığı için kalkınmanın yapı taşlarından biri olan inşaat sektörünün üstlendiği yaşamsal işlevlere, en ince ayrıntılardan başlayarak, daima en iyi olmayı hedeflemiştir. Çünkü Başarı, Ayrıntılarda Gizlidir.

HCA Mimarlık, insana, doğaya, çevreye faydalı, sağlam, dayanıklı ve işlevsel olacağına inandığı projeleri kabul eder.

Bu zorlu endüstride öncü bir rol üstlenen HCA Mimarlık, gerçekleştirmiş olduğu ilk projeden bugüne, her zaman zirveyi hizmet anlayışının sınırlarını tanımlayan temel ölçüt olarak belirlemiştir.

Yapılan iş, her şeyden önce, projelerin özündeki yaratıcılığa bağlılık duymayı, saygı göstermeyi gerektirir. Çağdaş dünyanın hızla değişen beklentilerine en doğru çözümlerle yanıt verirken, gelişimde, başarıda, rekabette ve hizmette zirveye ulaşılmasını hedeflemiştir. Projenin kırılma noktası, onu hayalden gerçeğe taşırken, sergilenecek söz konusu duyarlılığı esas alır.

HCA Mimarlık, yapımını gerçekleştirdiği her projeye, çağdaş bakış açısıyla yaklaşır. Tüm süreçlerde verilen emeğin, projenin özüyle bütünleştiği mükemmel bir iş birliği ve takım ruhu ile çalışır. HCA Mimarlık, olarak tamamladığımız her yeni projenin yaşamı her zaman daha iyiye götürmeyi hedefleyen kurumsal birikimimize, yepyeni değerler kattığına inanıyoruz.

Kalite değerlerine ve müşteri memnuniyetine ulaşmayı ve sürekli iyileşmeyi hedefleyerek, değişen ve gelişen müşteri beklentilerini göz önünde bulundururken, ürün kalitesinin rekabet, verimlilik ve kârlılık gözetilerek sağlanmasını benimsiyoruz. Çalıştığımız yerde ve yaşadığımız ortamlarda, etik değerlere ve yasalara bağlılığı gözeten bir kurum olarak, çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Site İçi Arama

Aramak istediğiniz kelimeyi yazın veya alternatifleri değerlendirin.

Popüler Aramalar
Whatsapp İletişim