PLASIUR DU CAFE Kiosk Dekorasyonu

Günümüzde kafe’ler hayatımızın vazgeçilmez mekanlarındandır. Bazı cafeler çok büyük m2’lerde açıldığı gibi bazı cafelerde corner cafe dekorasyonu veya kiosk cafe şeklinde açılabilmektedir. PLASIUR DU CAFE bunlardan birisidir.

AVM ortasında Kiosk Cafe Dekorasyonu

Fransa da bir AVM nin ortak alanı için tasarlayıp ürettiğimiz cafe konsepti Fransa da kısa sürede çok beğenildi. Kısa sürede ülkedeki Türk kahvesi cafe konseptinin güzel örneklerinden birisi oldu.

Kiosk olarak tasarladığımız alan oturum yerleri dahil 80 metre karelik alana göre uygulanmıştır. mutfak, servis ve bar alanı da buna dahildir.

Tüm mobilya tasarımı, projesi, kurulum detayları firmamız tarafından yapılmış ve yurtdışında kurulumu gerçekleştirilmiştir.

Sizde küçük metre karelerde bir cafe açmak isterseniz kiosk yada corner tarzı olarak ortak alanda yer alabilecek bir tasarım düşünebilirsiniz. Bu sayede cafelerin en büyük gider kalemi olan personel ve kira giderlerini düşürebilirsiniz.

Açmayı düşündüğünüz cafe İster 50 m2’lik bir kiosk olsun, isterseniz 1000 m2 lik bahçeli kocaman bir yer olsun bizim için fark etmez. Siz mekanınızı belirleyin biz size profesyonel çözümleri ekonomik fiyatlarla sunalım.

20 yıldan fazla mağazacılık alanında edindiğimiz tecrübelerimizden bazılarını referanslarımızdan inceleyebilirsiniz.

Tüm Ticari ve Sosyal Alanlarınızı Tasarlıyor, Üretiyor ve Uyguluyoruz.

Mağaza dekorasyonu, Cafe & Restaurant dekorasyonu, Ofis dekorasyonu, kısaca ticari mekanlarınızın dekorasyon işlerinde HCA mimarlık olarak tüm dekorasyon işlerinizde anahtar teslimi olarak hizmet vermekteyiz.

Açmayı düşündüğünüz mekan isterseniz cafe ya da mağaza olsun, Türkiye de ya da Yurtdışında olsun, Zincir bir marka yada butik yeni açılacak bir marka olsun bizim için fark etmez 100 m2 lik mağaza ya da 1000 m2 lik mağaza veya aynı özeni gösteririz.

Site İçi Arama

Aramak istediğiniz kelimeyi yazın veya alternatifleri değerlendirin.

Popüler Aramalar
Whatsapp İletişim