Market dekorasyonu, küçük market dizaynı yada büyük bir süpermarket dekorasyonu yaptırmak istiyorsanız aşağıda detaylarını anlattığımız Migros projesi size market iç dekorasyonu ve iç mimarlık süreçleri hakkında fikir verebilir.

Market Dekorasyonu denilince ilk akla gelen marka Migros’tur diyebiliriz. HCA Mimarlık olarak, Migros zincir marketi için uygulamasını ve şantiye kontrolörlüğü hizmeti verdik. Türkiye’de modern perakende sektörünün öncüsü olan Migros marketleri, sektörüne liderlik eden zincir firması hitap ettiği kesim ve rakiplerinden farklı bir duruşu olan kendi kimliği olan kurumsal ismi MİGROS TÜRK A.Ş. olan bir markadır.


Migros Market Dekorasyonu Tanıtım Videosu

Özellikle müşterilerin rahatlıkla girip çıkabildikleri ve mekân içerisinde ağırlıklı olarak market ambiansının hissettirildiği bir tasarım konsepti benimsenmiştir. Bu doğrultuda ürünlerin kategorilere ayrıldığı bir planlama anlayışı gıda ve ihtiyaç maddelerinin yanı sıra, kozmetik, kırtasiye, züccaciye, elektronik, kitap ve tekstil gibi kategorileriyle müşterilerinin gereksinimlerini karşılamaktadır.

Teşhirde, farklı moderne tarzı ile her bölümü için ayrı bir mekân kurgusu yaratılmıştır. İlave olarak, Migros mağaza tasarımındaki en önemli konu, kullanıcıları davetkâr bir şekilde mağazaya yönlendiren ve mağaza içerisinde, müşterilere her ürünün olduğu bölüm yönlendirme levhaları ile tüm ürünlere ulaşımın sağlanmıştır.

Yoğun tempo ve müşteri akışı olan mağazanın zeminde mermer kullanılmıştır. Depo kısımları ve soğuk hava bölümleri başta olmak üzere tüm alanlarda tecrübeli ekiplerimizle yapılmıştır. Sıhhı tesisat ve tüm mağaza ve depo kısımlarında drenaj yapılmıştır. Cephesi ve çevre düzenlemesi olmak üzere yeşil alan ve otopark kısımları yapılmıştır.

Türkiye Genelinde Tamamlanmış Migros Projeleri

HCA mimarlık olarak market, mağaza, cafe, restoran, teşhir standı, otel ve sosyal alan başta olmak üzere birçok ticari projede 10 yıldır hizmet vermekteyiz. Bazı web siteleri yapmadıkları, hiç olmayan sadece tasarım 3D tasarım olan projeleri etik olmayacak şekilde uygulanmış proje gibi göstermektedir. Bizim sitemizdeki her referans gerçektir ve teyit edilebilir. Migros marketleri projeleri HCA mimarlıktan önce % 50 hisse ile kurucu ortağı oldum firma zamanında yapılmıştır.

Verilen hizmetler;

Site İçi Arama

Aramak istediğiniz kelimeyi yazın veya alternatifleri değerlendirin.

Popüler Aramalar
Whatsapp İletişim