SEVENHILL MAĞAZALARI DEKORASYONU;

Hazır giyim sektöründe yer alan Sevenhill markasına ait 2000-2010 yılları arasında Türkiye genelinde tüm mağazalarının tadilat ve tamirat işleri, Türkiye genelinde kullanılan tüm mağazalarının mobilya ve paslanmaz işleri, ve ayrıca bazı mağaza projelerinde anahtar teslimi hizmet vermiş bulunmaktayız.

Hazır giyim sektöründe pek çok markaya mağaza dekorasyonu alanında hizmet vermekteyiz.

Yapılan hizmetler, Mağaza konsept tasarım, 3D Tasarım, Elektrik, Mekanik, Seramik, Paslanmaz metal işleri, Alçıpan ve Mobilya üretimi de dâhil olmak üzere, tavandan, tabana hizmet vermiş bulunmaktayız.

Türkiye ve Avrupa genelinde onlarca zincir markaya yüzlerce Mağaza Dekorasyonu alanında hizmet veren firmamız, Mağaza Dekorasyonu ve uygulama alanında tüm süreçlere hakimiz.

Amacımız her zaman kaliteli işçilik ve malzeme ile zamanında açılan mağazalar ve müşteri memnuniyeti olmuştur. Özellikle zincir markaların firmamızı tercih etmem sebebi, hemen her sektörde mağazacılık alanında hizmet veriyor olmamız ve uygun fiyat politikamızdır.

Mağazaya ait Edirne ve Tekirdağ da olmak üzere 4 mağazanın anahtar teslimi olarak, konsept tasarım, özel mobilya tasarım, tüm dekorasyon ve uygulama işlerini tamamladık.

SEVENHILL Mağazaları tamamlanan projeler;

HCA Mimarlık Hizmetleri;

Site İçi Arama

Aramak istediğiniz kelimeyi yazın veya alternatifleri değerlendirin.

Popüler Aramalar
Whatsapp İletişim