Geberit Ahşap Teşhir Standı; Dünya çapında çok güçlü bir marka olan GEBERIT, Türkiye ve Ortadoğu da shop in shop satış stratejisi için bizden modüler bir tasarım yapmamızı istedi. Marjinal ve görünürlüğü yüksek bir tasarım çalışması yaptık. Uzun çalışmalar sonrası İsviçre merkezin onayı ile tasarımımız büyük bir beğeni ile kabul edildi. İstanbul da özel tanıtımı yapılan tasarımlarımızın Türkiye geneli üretim ve kurulumlarını yaptık.

Türkiye pazarında büyük inşaat projeleri ve toptan satışı odaklanan firma bu çalışmamız ile perakende piyasasında satışlarını artırmak istedi. Türkiye geneli stant ve reklam çalışmalarını yaptığımız firma perakende konusunda ciddi bir pazar payına ulaşmıştır.

Geberit Firmasına ait yapılan işler

HCA Mimarlık olarak toplamda 25 yıllık tecrübemizle tamamlanmış 200’ü aşkın proje ile 55.000 m2 den fazla alanın uygulamasını yaparak uygulama alanında ne kadar başarılı olduğumuzu göstermektedir. Uygulamasını yaptığımız işlerin % 80’inin konsept tasarımını da biz yaptık.

Ahşap Teşhir Standı Uzmanlık Alanımız;

Proje tasarımından mobilya üretim ve montajına kadar, tavandan tabana tüm süreçlerde anahtar teslimi olarak hizmet veririz.

Çalışma şeklimiz ise son derece yalın ve etkilidir. Sizi dinliyoruz, vizyonunuzu öğreniyoruz, sonra ise isteklerinize ve hedef kitlenizde en uygun yaratıcı çözümlerle size geri dönüyoruz.

Uygun fiyatlı, kaliteli işçilik ve zamanında açılan mağazalar için doğru adrestesiniz. Bizden fiyat almadan karar vermeyin.

Site İçi Arama

Aramak istediğiniz kelimeyi yazın veya alternatifleri değerlendirin.

Popüler Aramalar
Whatsapp İletişim