hca ısg ye uygun virüs koruyucu
HCA Virüs Koruma Paneli

Tüm dünyayı etkisi altına alan Korona virüs ile birlikte Sosyal Mesafe kavramı da hayatımıza girmiş oldu. Artık hiç bir şey bizim için eskisi gibi olmayacak. AVM’ler, Cafeler ve Mağazaların yavaş yavaş açılmasıyla birlikte her sektör kendileriyle ilgili güvenlik tedbirleri almaya ve araştırmaya başlayacaklardır.

hca ısg ye uygun virüs koruyucu33
Virüs Koruyucu Panel

Ofisler için tasarlayıp, uyguladığımız proje fotoğraflarımızı inceleyin. Yemekhaneler için tasarlayıp, uyguladığımız proje fotoğrafları.

AVM, Cafe ve Restoranlar için Virüs Koruyucu Panel

AVM, Cafe ve Restoranlar için tasarladığımız Virüse karşı Koruyucu Panel sayesinde yasaklar kalktığında ve mekanlar açılmaya başladığında, insanlar kendilerini güvende hissettiği, önlem ve tedbirler alınmış Cafe, Restoran ve AVM’leri tercih edeceklerdir.

Artık hayatımıza “Güvenli Cafe”, “Güvenli Restoran” ve “Güvenli AVM” gibi kavramlarda girecektir.

Korona virüs ile mücadele kapsamında ürettiğimiz şık tasarımlı Virüse karşı Koruyucu Panel sayesinde insanlar güvenli bir şekilde Cafe ve Restoranlara gidip yemeklerini yerken yada kahvelerini içerken maske takmak zorunda kalmayacaklardır.

hca ısg ye uygun virüs koruyucu44
ISG ye Uygun Virüs Koruyucu

Danışma ve Bankolar için Virüs Koruyucu Panel
Bu tür önlemler alan mekanların tercih edileceğini öngörmek hiçte zor değil!

Zincir markalara mağaza dekorasyonu, Cafe & Restoran dekorasyonu yapan mimarlık firması olmamız sebebi ile Mağaza Cafe ve AVM’lerin bir an önce açılması ve bu mekanlara eskisi gibi insanların akın etmesi en çok istediğimiz şey.

Bu yüzden evde kaldığımız bu korona günlerini tasarlayarak ve üreterek geçirmeyi içinde bulunduğumuz sektörü düşünerek üzerimize vazife olarak gördük.

Sadece iki pleksileri birbirine geçirerek bir tasarım yapmak istemedik. Bunu ahşap ayaklarla süsleyerek, tavandan sarkan modeller vb.. çeşitlilikte tasarladık. Her segmente göre farklı tasarımlar geliştirdik. Lojistik, sevkiyat ve ürün kullanılabilirliği de bizim için önemliydi.

Tasarım patentli ürünlerimizden bir tanesi mutlaka size hitap edecektir.

Ürünleri daha iyi inceleyebilmeniz için HCA Mimarlık Youtube kanalında sizler için bazı ürünlerimiz için animasyonlu olarak yayınladık. Aynı ürünle isterseniz 20 kişilik masa düzeninde bile güvenle oturulabilecek alanlar yaratabilirsiniz.

Virüse Karşı Koruyucu Panel Kullanım Alanları

Detaylı Bilgi için lütfen bizi 0850 460 14 22 yada 0532 365 46 58 nolu telefonlardan arayabilirsiniz.Site İçi Arama

Aramak istediğiniz kelimeyi yazın veya alternatifleri değerlendirin.

Popüler Aramalar
Whatsapp İletişim