Ofis İçin Virüs Koruyucu Seperatör; Tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüs ile birlikte ofislerimizde de Sosyal Mesafe kavramı hayatımıza girmiş oldu.

Yonca Model Tamamlayıcı Seperatör Uygulaması


Virüs Koruyucu Seperatör Faydaları

Artık hiç bir şey bizim için eskisi gibi olmayacak. Ofis için tasarladığımız Virüse Karşı Koruyucu panel sayesinde mevcut masa düzeninize zarar vermeden ve şeklini bozmadan aralara ekleyeceğimiz Virüs Koruyucu Panel sayesinde personelin birbiri ile temasını önleyerek bulaş riskini ortadan kaldırıyoruz.

Korona virüs ile mücadele kapsamında ürettiğimiz Sosyal Mesafe Koruyucu Panel sayesinde, insanlar güvenli bir şekilde ofislerinde çalışabileceklerdir.

Zincir markalara mağaza dekorasyonu, Cafe & Restoran dekorasyonu yapan mimarlık firması olmamız sebebi ile Mağaza Cafe ve AVM’lerin bir an önce açılması ve bu mekanlara eskisi gibi insanların akın etmesi en çok istediğimiz şey.

Virüse karşı koruyucu banko

Bu yüzden evde kaldığımız bu korona günlerini tasarlayarak ve üreterek geçirmeyi içinde bulunduğumuz sektörü düşünerek üzerimize vazife olarak gördük.

Ofisinizde Virüs Koruyucu Seperatör ile Güvenle Çalışabilirsiniz

Yaptığımız tasarımlarda işlevselliği ön planda tuttuk. ama bunu yaparken estetik olmasını ve personelin rahat çalışabilmesini amaçladık. Her sektöre göre farklı tasarımlar geliştirdik.

Yemekhaneler için ayrı, Restoranlar için ayrı tasarımlar yaptık. tasarımlarımızda ahşap ayaklar kullanarak mekana sıcaklık katarak, bir nebzede olsa aklımızdan virüsün verdiği psikolojik etkiyi azaltmaya çalıştık. Lojistik, sevkiyat ve ürün kullanılabilirliği de bizim için önemliydi.

Tasarım patentli ürünlerimizden bir tanesi mutlaka size hitap edecektir.

Ürünleri daha iyi inceleyebilmeniz için HCA Mimarlık Youtube kanalında sizler için, bazı ürünlerimizi animasyonlar eşliğinde yayınladık. Aynı ürünle isterseniz 20 kişilik masa düzeninde bile güvenle oturulabilecek alanlar yaratabilirsiniz.

Virüse Karşı Koruyucu Panel Kullanım Alanları

Farklı tasarım ve fiyat bilgisi, ürünle ilgili detaylı bilgi için lütfen bizi 0850 460 14 22 yada 0532 365 46 58 numaralı telefonlardan arayın.


Arama Yap

Aramak istediğiniz kelimeyi yazın veya alternatifleri değerlendirin.

Popüler Aramalar