Ofis İçin Virüs Koruyucu Seperatör; Tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüs ile birlikte ofislerimizde de Sosyal Mesafe kavramı hayatımıza girmiş oldu.


Yonca Model Tamamlayıcı Seperatör Uygulaması

Yonca model masalar için uygulayabileceğimiz yarım panel seperatör uygulaması yapılmaktadır. bu sayede yarım olan ara seperatörlerin üzerine şeffaf pileksi panel ilave ederek çoklu çalışma alanlarında karşıdan ve yandan gelecek teması kesmektedir.

Taşmalı Model Pileksi Seperatör Uygulaması

Taşmalı pileksi seperatör uygulaması genellikle çoklu oturum alanlarında yan yana olan teması kesmek amacıyla kullanılır. masa ölçüsünden 25-30 cm taşma payı verilerek yandan gelen teması önler


Masaya Temas Etmeyen Pileksi Seperatör Uygulaması

Özellikle kendinden hareketli masalarda kullanılan bir modeldir. bazı masalar oturarak ve ayakta kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. Bu tip masalarda, masalardan bağımsız olarak yerden demir ayaklarla masaya hiç bir şekilde temas etmeden hem karşılıklı oturum, hem de yan yana oturumda teması tamamen kesen bir modeldir. örnek olarak DSV lojistik firması için yaptığımız uygulamayı inceleyebilirsiniz.

Karşılama Bankosu Pileksi Seperatör Uygulaması

Hemen hemen tüm ofislerde dışarıyla en çok temas edilen yerlerdir kasa bankoları, kargo, posta, yemek vb.. Dışarıdan gelen herkes mutlaka kasa bankosuyla temas halindedir. bu sebeple önlem alınması gereken en önemli noktalardan birisidir. kasa bankoları. Banko şekliniz ve ölçünüz ne olursa olsun size uygun tasarım seçenekleri ve avantajlı fiyatlar sunuyoruz.

Virüs Koruyucu Seperatör Faydaları

Artık hiç bir şey bizim için eskisi gibi olmayacak. Ofis için tasarladığımız Virüse Karşı Koruyucu panel sayesinde mevcut masa düzeninize zarar vermeden ve şeklini bozmadan aralara ekleyeceğimiz Virüs Koruyucu Panel sayesinde personelin birbiri ile temasını önleyerek bulaş riskini ortadan kaldırıyoruz.

Korona virüs ile mücadele kapsamında ürettiğimiz Sosyal Mesafe Koruyucu Panel sayesinde, insanlar güvenli bir şekilde ofislerinde çalışabileceklerdir.

Zincir markalara mağaza dekorasyonu, Cafe & Restoran dekorasyonu yapan mimarlık firması olmamız sebebi ile Mağaza Cafe ve AVM’lerin bir an önce açılması ve bu mekanlara eskisi gibi insanların akın etmesi en çok istediğimiz şey.

Bu yüzden evde kaldığımız bu korona günlerini tasarlayarak ve üreterek geçirmeyi içinde bulunduğumuz sektörü düşünerek üzerimize vazife olarak gördük.

Ofisinizde Virüs Koruyucu Seperatör ile Güvenle Çalışabilirsiniz

Yaptığımız tasarımlarda işlevselliği ön planda tuttuk. ama bunu yaparken estetik olmasını ve personelin rahat çalışabilmesini amaçladık. Her sektöre göre farklı tasarımlar geliştirdik.

Yemekhaneler için ayrı, Restoranlar için ayrı tasarımlar yaptık. tasarımlarımızda ahşap ayaklar kullanarak mekana sıcaklık katarak, bir nebzede olsa aklımızdan virüsün verdiği psikolojik etkiyi azaltmaya çalıştık. Lojistik, sevkiyat ve ürün kullanılabilirliği de bizim için önemliydi.

Tasarım patentli ürünlerimizden bir tanesi mutlaka size hitap edecektir.

Ürünleri daha iyi inceleyebilmeniz için HCA Mimarlık Youtube kanalında sizler için, bazı ürünlerimizi animasyonlar eşliğinde yayınladık. Aynı ürünle isterseniz 20 kişilik masa düzeninde bile güvenle oturulabilecek alanlar yaratabilirsiniz.

Virüse Karşı Koruyucu Panel Kullanım Alanları

Farklı tasarım ve fiyat bilgisi, ürünle ilgili detaylı bilgi için lütfen bizi 0850 460 14 22 yada 0532 365 46 58 numaralı telefonlardan arayın.Site İçi Arama

Aramak istediğiniz kelimeyi yazın veya alternatifleri değerlendirin.

Popüler Aramalar
Whatsapp İletişim