Yemekhaneler için Virüs Koruyucu Panel: Tüm dünyayı etkisi altına alan Korona virüs ile birlikte, sosyal mesafe kavramı da hayatımıza girmiş oldu.

Artık hiç bir şey bizim için eskisi gibi olmayacak. AVM’ler, Cafeler, Lokantalar, Fabrikalar, Ofisler hemen her sektör kendileriyle ilgili güvenlik tedbirleri almaya başladılar.

Hayatımıza sosyal mesafe kavramı ve maskenin girmesiyle birlikte çalışma alanlarımızda virüs koruyucu paneller kullanılmaya başlandı.

Bazı sektörler home office çalışma düzenine geçerek bu süreçte teması önleyerek önlemler alsalar da özellikle üretim yapılan sektörlerde virüs koruyucu paneller, ofislerdeki masa, sandalye ve bilgisayarlar gibi çalışma alanlarımızın demirbaşı olmuş durumda.

Virüs koruyucu panel üretimine başladığımız pandeminin ilk günleri itibariyle çalışma alanlarına göre özel çözümler ürettik. Panel işini ilk günden itibaren ciddiye alarak işimizin bir parçası olarak gördük. Tasarımlarımız da geçici, anlık çözümler yerine kalıcı, sağlam, işlevsel, ergonomik, ekonomik, estetik ve masalara zarar vermeden nasıl yaparız aşamasını planladık. Taşmalı ve taşmasız modeller ürettik. Gerektiği durumlarda masaya zarar vermemek için panelleri çelik halatlarla tavandan sarkıttık.

Firmamıza gelen taleplerden de kolayca anladığımız firmalar en çok yemek yediğimiz alanlarda bir çözüm arıyorlardı. Çünkü maske ile yemek yiyemeyiz.

Virüs koruyucu paneller, İstenilen ölçü ve ebatlarda üretilmektedir.

Yemekhaneler için virüs koruyucu panelin faydaları

Yemekhaneler için tasarladığımız Virüs Koruyucu Seperatör sayesinde yemekhane gibi kalabalık sosyal alanlarda yanımızda ve karşımızda oturan kişilerle; onları görebileceğimiz, sesini duyabileceğimiz ama virüs bulaşmasını minimuma indirmek amaçlı özel olarak ürettiğimiz bir üründür. yapıştırma ve vidalama yapmadan tasarladığımız yemekhane seperatörlerinde hem sağlam durması hem de hareket ettirilebilmesi bizim için önemliydi. yemek yenilen bir alanda yapıştırma veya herhangi bir sabitleme işlemi yaparsak, hijyene bu kadar önem verdiğimiz günlerde tüm emeklerimiz çöpe giderdi. Çekilip temizlenebilmesi için kendi başına ayakta duran ama sağlam duran modeller ürettik. Sağlam durması için kaymazlar kullandık. Masaların arasındaki boşluklara göre taşmalı ve taşmasız model paneller sunarak Türkiye genelinde çok sayıda fabrika yemekhanesine sevkiyatını gerçekleştirdik. 

Zincir markalara mağaza dekorasyonu, Cafe & Restoran dekorasyonu ve ofis dekorasyonu yapan mimarlık firması olmamız sebebi ile Mağaza Cafe ve AVM’lerin bir an önce açılması ve bu mekanlara eskisi gibi insanların akın etmesi en çok istediğimiz şey.

Bu yüzden evde kaldığımız bu korona günlerini tasarlayarak ve üreterek geçirmeyi içinde bulunduğumuz sektörü düşünerek üzerimize vazife olarak gördük.

Ürünleri daha iyi inceleyebilmeniz için HCA Mimarlık Youtube kanalında sizler için videolar yayınladık.

Aynı ürünle isterseniz 20 kişilik masa düzeninde bile güvenle oturulabilecek alanlar yaratabilirsiniz.

Şeffaf Virüs Koruyucu Panel Kullanım Alanları

Detaylı Bilgi için lütfen bizi 0850 460 14 22 yada 0532 365 46 58 no’lu telefonlardan arayabilirsiniz.


Site İçi Arama

Aramak istediğiniz kelimeyi yazın veya alternatifleri değerlendirin.

Popüler Aramalar
Whatsapp İletişim