Yemekhaneler için Virüs Koruyucu Paneli

Yemekhaneler için Virüs Koruyucu Paneli

Virüs Koruyucu Paneli: Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs ile birlikte Sosyal Mesafe kavramı da hayatımıza girmiş oldu.

Artık hiç bir şey bizim için eskisi gibi olmayacak. AVM’ler, Cafeler, Fabrikalar, Ofisler hemen her sektör kendileriyle ilgili güvenlik tedbirleri araştırmaya başlıyorlar.

Alışkanlıklarımız değişecek maalesef, artık hayatımızda sosyal mesafe kavramı ve maske var. En çok ta yemek yediğimiz alanlarda bir çözüm gerekiyordu. Çünkü maske ile yemek yiyemeyiz.

Virüs Koruyucu Paneli Faydaları

Yemekhaneler için tasarladığımız Virüs Koruyucu Seperatör sayesinde yemekhane gibi kalabalık sosyal alanlarda yanımızda ve karşımızda oturan kişilerle; onları görebileceğimiz, sesini duyabileceğimiz ama  virüs bulaşını minimuma indirmek amaçlı özel olarak ürettiğimiz bir üründür.

"yemekhane için oval tasarım virüs koruyucu bariyer
yemekhane için oval tasarım virüs koruyucu bariyer

Zincir markalara mağaza dekorasyonu, Cafe & Restoran dekorasyonu yapan mimarlık firması olmamız sebebi ile Mağaza Cafe ve AVM’lerin bir an önce açılması ve bu mekanlara eskisi gibi insanların akın etmesi en çok istediğimiz şey.

Bu yüzden evde kaldığımız bu korona günlerini tasarlayarak ve üreterek geçirmeyi içinde bulunduğumuz sektörü düşünerek üzerimize vazife olarak gördük.

Ürünleri daha iyi inceleyebilmeniz için HCA Mimarlık Youtube kanalında sizler için bazı ürünlerimiz için hareketli renderlar yayınladık. Aynı ürünle isterseniz 20 kişilik masa düzeninde bile güvenle oturulabilecek alanlar yaratabilirsiniz.

"yemekhane
yemekhane için kare tasarım virüs koruyucu seperatör

Şeffaf Virüs Koruyucu Bariyer Kullanım Alanları

  • YEMEKHANELER
  • AVM’LER
  • CAFE & RESTAURANTLAR
  • DANIŞMA, KARŞILAMA BANKOLARI
  • AÇIK OFİSLER

Detaylı Bilgi için lütfen bizi 0850 460 14 22 yada 0532 365 46 58 no’lu telefonlardan arayabilirsiniz.

yemekhane için virüs koruyucu panel

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Open chat
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim
Merhaba,
#evdekaldığımız bu günlerde sizlere daha hızlı hizmet verebilmemiz için bize hemen ulaşın.