Ayakkabı Mağazası Dekorasyonu / SHAKA

Ayakkabı Mağazası Dekorasyonu / SHAKA

SHAKA ayakkabı mağazası dekorasyonu HCA mimarlık anahtar teslimi olarak yapılmıştır. Dekorasyon ve uygulama’da uzman ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.

Ayakkabı mağazası dekorasyonunu yaptığımız firmaya ait hem katılacağı fuar için tasarım hemde mağaza dekorasyon işlerini tamamlamış bulunmaktayız.

Ayakkabı Mağazası Dekorasyonunu Planlarken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Ayakkabı mağazası tasarımını yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli detaylardan birisi vitrin dekorasyonunuzdur. En yeni model ayakkabılarınızı sergileyeceğiniz şık bir vitrin dekorasyonu yaptırmalısınız bu konuda profesyonel olarak bir vitrin tasarımcısından destek alabilirsiniz.

Ayakkabı Mağazası Vitrin Dekorasyonuna Gereken Önemi Verdiğinizden Emin Olun!

Mağazanın vitrini kadar içerisinde kullanacağınız raflarda çok önemlidir. Hareketli ve ışıklı raflarla ürünlerinizi ön plana çıkartabilirsiniz

Ayakkabı mağazalarında sıkça görebileceğiniz aynalar mağazanızın dekorasyonunda büyük önem taşır. Ayrıca mağaza içerisinde rahat oturma yerleride planlamalısınız

Mağaza içerisinde kullanılacak özel orta stand tasarımları kullanabilirsiniz. Bu kısımda indirimli ürünler gibi direk ilgiyi çekmek istediğiniz ürünleri sergileyebilirsiniz.

Çanta ve kemer gibi varsa sattığınız ürünler içinde özel askılı standlar yaptırabilirsiniz

Mağaza içi aydınlatma ve yine mağaza içerisinde kullanacağınız renklere de gereken önemi verdiğinizden emin olmalısınız.

HCA mimarlık olarak 20 yıldan fazladır anahtar teslimi olarak mağaza dekorasyon ve uygulama işleri yapmaktayız. ayakkabı mağazası, ev tekstili mağazası, züccaiye, kozmetik, giyim, cafe & restoran gibi tüm mağaza işlerinizde 3 boyutlu olarak tasarımından başlayarak tavandan tabana hizmet vermekteyiz. Kendi bünyemizde mobilya üretimi yapmaktayız.

Uzmanlık Alanımız;
  • Mağaza Dekorasyonu (Giyim,Tekstil, Ev Tekstili, Optik, Kozmetik, Ayakkabı, Oyuncak, Züccaciye vb.)
  • Zincir Mağaza
  • Coffe & Restaurant Dekorasyonu
  • Steak House Dekorasyonu
  • Burger House Dekorasyonu
  • Ofis Dekorasyonu
  • Sosyal Alanlar
  • Fabrika & Showroom Dekorasyonu
  • Teşhir Stantları
  • Ticari Mekanlar

Proje tasarımından mobilya üretim ve montajına kadar, tavandan tabana tüm süreçlerde anahtar teslimi olarak hizmet veririz.

Çalışma şeklimiz ise son derece yalın ve etkilidir. Sizi dinliyoruz, vizyonunuzu öğreniyoruz, sonra ise isteklerinize ve hedef kitlenizde en uygun yaratıcı çözümlerle size geri dönüyoruz.

Ücretsiz keşif için Bizi 0850 460 14 22 no’lu numaradan arayabilirsiniz.

Bizden fiyat teklifi almadan karar vermeyin!

 

Ayakkabı Mağazası Dekorasyonu / Shaka
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Open chat
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim
Merhaba,
#evdekaldığımız bu günlerde sizlere daha hızlı hizmet verebilmemiz için bize hemen ulaşın.