Mağaza İç Dekorasyon

Tekbir Giyim Mağaza İç Dekorasyon İşleri İçin HCA’yı seçti.

HCA mimarlık olarak Türkiye genelinde zincir açan mağaza iç dekorasyon, proje, tasarım, uygulama hizmeti vermekteyiz.

Tüm kurumsal referanslarımızı projelerimiz sayfasından inceleyebilirsiniz.

Mağaza İç Dekorasyon Bizim İşimiz

Mağaza dekorasyonu, Ofis dekorasyonu, Cafe & Restoran Dekorasyonu, Mağaza Raf sistemleri, Mobilya Üretimi, Elektrik Mekanik İşleri, 3D Proje Tasarım, Konsept Tasarım, Dekorasyon, Uygulama ve tüm İç Mimarlık Hizmetlerimiz için bizi arayın.

Mağaza Dekorasyon alanında uzman firmamız, Profesyonel kadromuz ile, AVM Şartnameleri, AVM izinleri, Süreçleri, Şantiye organizasyonu ve planlama süreçlerini uygulama aşamasında yaşanabilecek sorun ve aksaklıkları minimuma indirerek mağazanın zamanında ve eksiksiz açılmasını sağlarız.

Uzmanlık alanımız zincir mağazalara dekorasyon ve uygulama yapmak olduğu için fiyatlarımızda da iddalıyız. taktir edersiniz ki bir markaya onlarca mağaza dekorasyonu yapabiliyorsanız fiyatlarınızda iddalı olmanız gerekiyor.

HCA Mimarlık olarak toplamda 25 yıllık tecrübemizle tamamlanmış 200’ü aşkın proje ile 55.000 m2 den fazla alanın uygulamasını yaparak uygulama alanında ne kadar başarılı olduğumuzu göstermektedir. Uygulamasını yaptığımız işlerin % 80’inin konsept tasarımını da biz yaptık.

Uzmanlık Alanımız
  • Mağaza İç Dekorasyonu (Giyim,Tekstil, Ev Tekstili, Optik, Kozmetik, Züccaciye vb.)
  • Zincir Mağaza
  • Coffe & Restaurant Dekorasyonu
  • Steak House Dekorasyonu
  • Burger House Dekorasyonu
  • Ofis Dekorasyonu
  • Sosyal Alanlar
  • Fabrika & Showroom Dekorasyonu
  • Teşhir Stantları
  • Ticari Mekanlar

Proje tasarımından mobilya üretim ve montajına kadar, tavandan tabana tüm süreçlerde anahtar teslimi olarak hizmet veririz.

Çalışma şeklimiz ise son derece yalın ve etkilidir. Sizi dinliyoruz, vizyonunuzu öğreniyoruz, sonra ise isteklerinize ve hedef kitlenizde en uygun yaratıcı çözümlerle size geri dönüyoruz.

Uygun fiyatlı, kaliteli işçilik ve zamanında açılan mağazalar için doğru adrestesiniz. Bizden fiyat almadan karar vermeyin.
Zincir Cafe, Restoran, Ofis, Mağaza vb.. gibi tüm ticari mekanlarınız için ücretsiz keşif ve fiyat teklifi almak için 0850 460 14 22 arayabilirsiniz
Tekbir mağazası iç dekorasyon

 

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Open chat
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim
Merhaba,
#evdekaldığımız bu günlerde sizlere daha hızlı hizmet verebilmemiz için bize hemen ulaşın.