Kiosk CAFE Dekorasyonu

PLASIUR DU CAFE Kiosk Dekorasyonu

Günümüzde kafe’ler hayatımızın vazgeçilmez mekanlarındandır. Bazı cafeler çok büyük m2’lerde açıldığı gibi bazı cafelerde corner cafe dekorasyonu yada kiosk cafe  şeklinde açılabilmektedir. PLASIUR DU CAFE bunlardan birisidir.

AVM ortasında Kiosk Cafe Dekorasyonu

Fransada bir AVM nin ortak alanı için tasarlayıp ürettiğimiz cafe consepti Fransada kısa sürede çok beğenildi. Kısa sürede ülkedeki Türk kahvesi cafe konseptinin güzel örneklerinden birisi oldu.

Kiosk olarak tasarladığımız alan oturum yerleri dahil 80 m2 lik alana göre uygulanmıştır. mutfak, servis ve bar alanı da buna dahildir.

Tüm mobilya tasarımı, projesi, kurulum detayları firmamız tarafından yapılmış ve yurtdışında kurulumu gerçekleştirilmiştir.

Sizde küçük m2 lerde bir cafe açmak isterseniz kiosk yada corner tarzı olarak ortak alanda yer alabilecek bir tasarım düşünebilrisiniz. Bu sayede cafelerin en büyük gider kalemi olan personel ve kira giderlerini düşürebilirsiniz.

Açmayı düşündüğünüz cafe İster 50 m2’lik bir kiosk olsun, isterseniz 1000 m2 lik bahçeli kocaman bir yer olsun bizim için farketmez. Siz mekanınızı belirleyin biz size profesyonel çözümleri ekonomik fiyatlarla sunalım.

20 yıldan fazla mağazacılık alanında edindiğimiz tecrübelerimizden bazılarını referanslarımızdan  inceleyebilirsiniz.

Tüm Ticari ve Sosyal Alanlarınızı Tasarlıyor, Üretiyor ve Uyguluyoruz

Mağaza dekorasyonu, Cafe & Restaurant dekorasyonu, Ofis dekorasyonu, kısaca ticari mekanlarınızın dekorasyon işlerinde HCA mimarlık olarak tüm dekorasyon işlerinizde anahtar teslimi olarak hizmet vermekteyiz.

Açmayı düşündüğünüz mekan isterseniz cafe yada mağaza olsun, Türkiyede yada Yurtdışında olsun, Zincir bir marka yada butik yeni açılacak bir marka olsun bizim için farketmez 100 m2 lik mağazayada 1000 m2 lik mağazayada aynı özeni gösteririz.

Mekanınız için ücretsiz keşif için bizi arayın. 0850 460 14 22

 

Kiosk Cafe Dekorasyonu
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Open chat
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim
Merhaba,
#evdekaldığımız bu günlerde sizlere daha hızlı hizmet verebilmemiz için bize hemen ulaşın.