Mercedes Yemekhane ve Sosyal Alan Dekorasyonu

Mercedes Benz Fabrika Dekorasyon İşleri

Mercedes Yemekhane ve Sosyal Alan Dekorasyonu

Mercedes-Benz fabrika Dekorasyonu

Yemekhane ve Sosyal alan dekorasyonu ve fabrika ofis dekorasyonlarını yaptığımız Almanya’da 1926 yılında kurulan ve günümüzde dünyanın en büyük otomotiv firmalarından biri olan MERCEDES-BENZ ‘in yetkili taşeron firmasıyız.İstanbul Hoşdere de bulunan otobüs fabrikası içinde düzenli olarak birçok iş yapmaktayız. Alman disiplini ve kalitesinin ön planda olduğu firmaya aynı anlayış ve kalitede hizmet vermekten onur duyarız. Yıllardır yaptığımız işler ve disiplin bizlere de çok şeyler kazandırmıştır. Projeler proje firmasına yaptıran firmaya uygulama konusunda alternatif uygulama fikirleri vererek mekânda kusursuz bir iş çıkarmaya çalışmaktayız.

Yemekhane ve Sosyal alan amaçlı kullanılan bina son derece kaliteli, rahat ve ferah bir ortam sunulması amaçlandı. Toplam 3.650,00 m2 gibi devasa bir alana sahip olan projede çalışanların sosyalleşmesi, iş setresinden uzaklaşması, keyifli bir yemek yem imkânı bulması ve bu sayede iş verimliliğinin artırılması hedeflendi.

Bu projeye yemekhane denmesine bakmayın birçok kaliteli restoran ve avm den daha kaliteli ve detaylı bir proje olmuştur.

Mercedes – Yemekhane ve Sosyal Alan Dekorasyonu Aydınlatma

Işıklandırma tasarımını güçlendirilerek özel tarım tavan dekorları ile özel tasarım armatürlerle birleşerek mekana ayrı bir hava vermiştir. Gizli ışıklar, ışıklı görseller ve ışıklı yönlendirmeler ile ışığın tasarıma verdiği estetik bir dokunuş kazandırmıştır.

Mercedes Fabrika Yemekhane

Kullanılan Malzemeler

Dekorasyonda kaliteli suni deri ve ahşap kasalı özel imalat sedirler, demir ayaklı bar oturumlar kullanılmıştır. Kolon kaplamalarındaki satine siyah paslanmaz, epoksi boyalı clear cam ve canlı yeşil yosunun verdiği canlı dinlendirici ve şık bir ambiyans yaratılmıştır.

Giriş duvarına planlanan ve uygulamasını detaylı planlamalarla yaptığımız tel dekor otobüs figürü ile güzel bir karşıma olmuştur.

 

 Künye;

  • PROJE Mercedes Hoşdere Otobüs Fabrikası Sosyal Alan ve Yemekhane
  • SEKTÖR Fabrika – Restoran
  • LOKASYON Hoşdere – İstanbul – TR
  • KATAGORİ Restoran – Sosyal Alan
  • HİZMET Tasarım – Proje – Uygulama
  • ALAN 650,00 m2
  • YIL             2017 – 2018

Yemekhane ve Sosyal Alan Dekorasyonu

Mercedes Benz Yapılan İşler
  • MERCEDES BENZ – HADIMKÖY FABRİKA BEST MOOD ÖZEL TASARIM FABRİKA OFİS BİNASI İSTANBUL / HADIMKÖY – 2.400,00 m2
  • MERCEDES BENZ – HADIMKÖY FABRİKA YENİ YEMEKHANE ve SOSYAL ALAN BİNASI İSTANBUL / HADIMKÖY   –  3.650,00 m2
Cafe, Restoran, Ofis, Mağaza vb. tüm projeleriniz için ücretsiz keşif ve fiyat teklifi almak için 0850 460 14 22 arayın…
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Open chat
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim
Merhaba,
#evdekaldığımız bu günlerde sizlere daha hızlı hizmet verebilmemiz için bize hemen ulaşın.