Kozmetik Mağaza Dekorasyonu / WİNKELEN

Kozmetik Mağaza Dekorasyonu / WİNKELEN

Kozmetik Mağaza Dekorasyonu; son yılların en popüler sektörlerinden birisidir. Müşteri profilini çoğunlukla kadınların oluşturduğu gün geçtikçe yaygınlaşan ve hemen her semtte açılan mağazalardır. Eskiden sadece lüx semtlerde görebildiğimiz kozmetik mağazaları Gratis, Watsons gibi markaların türkiye pazarına girmesiyle yaygınlaşmıştır. ve hemen hepside tıklım tıklım dolup taşıyor.

Winkelen markasıda bu furyaya katılan markalardandır. İlk mağazasını şişli / Osmanbeyde açan markanın Anahtar teslimi olarak tüm dekorasyon işlerini yapmış bulunmaktayız.

Kozmetik ve güzellik sektörü; kişisel bakım üzerine açılan mağazaların tasarımlarıda son derece etkileyici ve şık olmalıdır.

HCA Mimarlık olarak kozmetik ve parfümeri mağaza dekorasyon çalışmalarında bu bilinçle mağaza tasarım çalışmaları üretmektedir. Kozmetik mağaza tasarımları ile parfümeri mağaza tasarımları; mağaza içinde müşterilerin kendilerini rahat hissetmeleri, ve ürünlere odaklanmalarını sağlamaya hizmet etmelidir.

Mağaza dekorasyonu konusunda uzman olan firmamız Kozmetik mağaza konusunda da, etkileyici ve farklı tasarımlar yaratmaya devam ediyor.

Tüm Ticari Mekanlarınızda Uzman İsim HCA Mimarlık

20 Yıldan fazla zamandır edindiğimiz bilgi birikimimizi yeni trendlerle ve teknolojik altyapılarla harmanlayan profesyonel ekibimizle, mağaza dekorasyonu, Cafe dekorasyonu, Restaurant, Ofis, Showroom dekorasyonu ve mağaza raf sistemleri için proje, görselleştirme, üretim ve uygulama hizmetlerini vermekteyiz.

Dekorasyonunu yaptırmak istediğiniz mağazanız ister butik olsun isterse zincir mağaza, Her bütçeye göre tasarım yapabilmekteyiz. Mobilya üretim atölyemizde markanız için özel raflar tasarlayıp uygulayabiliriz. Mağazanızı kaliteli ürünler ile uygun fiyatlarda dekore ettirmek kadar verilen sürelerde işin teslim edilmeside çok önemlidir. HCA mimarlık olarak sorumluluklarımızın farkında olarak hemen her sektörde ve sektörünün lideri konumunda onlarca markaya yüzlerce mağaza açmış bulunmaktayız.

Başlıca hizmet verdiğimiz sektörler Ev Tekstili, Tekstil, kozmetik mağazası dekorasyonu,ayakkabı ve çanta mağaza dekorasyonu, giyim mağaza dekorları, iç giyim mağaza dekorları, optik mağazası dekorasyonu,eczane, spor giyim ve spor ayakkabı mağazası raf sistemleri,züccaciye raf sistemleri,iç giyim mağaza dekorları olarak sıralayabiliriz. Saydığımız tüm bu mağazaların tüm mobilya işleri, iç mimarlık işleri, elektrik, aydınlatma ve inşaat işlerini yapmaktayız.

HCA Mimarlık olarak toplamda 25 yıllık tecrübemizle tamamlanmış 200’ü aşkın proje ile 55.000 m2 den fazla alanın uygulamasını yaparak uygulama alanında ne kadar başarılı olduğumuzu göstermektedir. Uygulamasını yaptığımız işlerin % 80’inin konsept tasarımını da biz yaptık.

HCA Mimarlık Uzmanlık Alanımız

  • Mağaza Dekorasyonu (Giyim,Tekstil, Ev Tekstili, Optik, Kozmetik, Züccaciye vb.)
  • Zincir Mağaza
  • Coffe & Restaurant Dekorasyonu
  • Steak House Dekorasyonu
  • Burger House Dekorasyonu
  • Ofis Dekorasyonu
  • Sosyal Alanlar
  • Fabrika & Showroom Dekorasyonu
  • Teşhir Stantları
  • Ticari Mekanlar

Proje tasarımından mobilya üretim ve montajına kadar, tavandan tabana tüm süreçlerde anahtar teslimi olarak hizmet veririz.

Çalışma şeklimiz ise son derece yalın ve etkilidir. Sizi dinliyoruz, vizyonunuzu öğreniyoruz, sonra ise isteklerinize ve hedef kitlenizde en uygun yaratıcı çözümlerle size geri dönüyoruz.

Uygun fiyatlı, kaliteli işçilik ve zamanında açılan mağazalar için doğru adrestesiniz. Bizden fiyat almadan karar vermeyin.
Zincir Cafe, Restoran, Ofis, Mağaza vb.. gibi tüm ticari mekanlarınız için ücretsiz keşif ve fiyat teklifi almak için 0850 460 14 22 arayabilirsiniz

 

 

 

 

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Open chat
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim
Merhaba,
#evdekaldığımız bu günlerde sizlere daha hızlı hizmet verebilmemiz için bize hemen ulaşın.