1. Ana Sayfa
  2. Blog
  3. Dekorasyon işleri
  4. Butik Cafe Dekorasyonu
Geri Dön

Butik cafe dekorasyonu nedir, otantik ve ahşap cafe dekorasyonu yapılırken nelere dikkat edilme tüm ayrıntılı bilgileri.

Butik Cafe Dekorasyonu
Butik Cafe Dekorasyonu

Butik cafe nedir? Butik cafeler tamamıyla müşterilerin hoşça vakit geçirmesini ve içeride ki konforu hissetmesi için tasarlanan mekanlardır. Bu tarz cafeleri çeşitli örneklerle belirtebiliriz.

Butik cafeleri studio tipi fakat yüz ölçümü geniş evler olarak görebiliriz. Yiyecek ve içeceklerin göz önünde olup ne yesem dediğinizde karar vermenizi kolaylaştıran açık büfe tipi mutfağı olan, sadece yeme içmeden ziyade, arkadaş grupları ile saatlerce sohbet edip vakit geçirebileceğiniz, bir kahve alıp koltuğa yaslanıp rahatça kitap okuyabileceğiniz, kimi zaman tavla veya satranç oynayacağınız veyahut bir nargile sipariş edip keyif yapacağınız ortamlardır.

Butik Cafe dekorasyonları son derece önemli bir detay olarak karşımıza çıkmaktadır. Her cafenin dekorasyonu birbirinden farklıdır; fakat karakteristik bir cafe tasarımına sahip olmak, her zaman sizi bir adım öne çıkaracaktır.

Özellikle butik cafe dekorasyonu oldukça önemlidir ve başarılı bir şekilde yapılabilirse eğer, son derece de kaliteli bir tasarım elde edilebilir.

Bir cafenin dekoru aynı zamanda o cafeye gelecek olan müşteri kitlesini de büyük oranda etkileyen bir faktördür. Bu nedenle cafe tasarımı yapılırken mutlaka alanında uzman ve profesyonel olarak bu işi yapan iç mimarlardan destek almak gerekir.

En iyi cafe dekorasyonu
En iyi cafe dekorasyonu

Bir cafe tasarımı yapılırken dikkat edilmesi gereken birden fazla detay vardır. Cafede kullanılacak mobilyaların, renklerin, aydınlatmaların seçimi oldukça önemlidir. Bu nedenle işi bilen kişilerden yardım almak başarılı bir dekorasyona ulaşabilmek için, önemli bir adım olarak karşımıza çıkmaktadır.

Aynı zamanda restaurant dekoru restaurant'ın çekeceği müşteri kitlesini doğrudan etkileyen bir faktördür. Eğer klâs bir kitleye hitap eden bir restaurant dekore etmek istiyorsanız ortamın mutlaka en şık şekilde dekore edilmesi gerekir.

Bir fast food dükkânı dekorasyonu ile restaurant dekorasyonu arasında büyük farklar vardır. Cafe iç mimari dekorasyonu yapılırken, masaların insanların raht edebileceği kadar birbirine mesafeli olması, ortamın ferah olması ve güzel dekore edilmiş olması gerekir.

Bunlara ilaveten cafede yer alan koltuk ya da sandalyelerin konforlu olması, aileler için küçük misafirlerinize de en iyi hizmeti sunabileceğiniz şekilde dizayn edilmesi gerekmektedir. Bir cafe iç dekorasyon yapmak asla kolay değildir.

Cafeniz için dilediğiniz konsepti tercih edebilirsiniz; fakat mutlaka cafenizin dekorasyonunu da bu belirlediğiniz konsepte uygun olarak yapmak gerekmektedir.

Sizler de cafenizin iç dekorasyonunu en iyi şekilde yapabilmek için, uygun mobilyalar ve aydınlatma tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra cafenizi hoş gösterecek bazı bitkiler ve çiçekler ile de ortamın havasını değiştirebilirsiniz.

Cafenizde birtakım aksesuarlar kullanarak da modern ve şık bir görünüm yakalama fırsatını elde edebilirsiniz.

Butik Cafe Dekorasyon Hizmetlerimiz;

  • Otantik cafe dekorasyon,
  • Konsept cafe tasarımları,
  • Hem butik hem cafe dekorasyonu,
  • Cafe dekorasyonları,
  • Butik cafe tasarımları.

Otantik Cafe Dekorasyonu

Cafeler arkadaşlarımızla buluşmak, sosyalleşmek ve vakit geçirmek adına en çok tercih ettiğimiz alanların başında yer almaktadır. Sosyalleşmek ve keyifli vakit geçirmek için gittiğimiz cafe restaurant dekorasyonu oldukça önemli bir detaydır.

Birbirinden farklı cafe restaurant dekorasyonu konseptleri bulunmaktadır. Bunların arasında kişilerin kendilerini en huzurlu ve en rahat hissettikleri, en çok tercih edilen cafelerden birisi de otantik cafelerdir. Otantik cafe dekorasyonu yapılırken öncelikle bu cafede aranacak şey orijinalliktir. Otantik tarzda mekânlar oluşturulurken asla orijinalliği bozmamak ve bunu korumak gerekmektedir. Otantik mekânlarda önemli olan kesinlikle doğallıktır.

Otantik cafe dekorasyonu
Otantik cafe dekorasyonu

Sizler de seçtiğiniz dekorasyona göre hâkim olan renkleri kolay bir şekilde seçebilirsiniz. Aydınlatma her türde cafe dekorasyonları için oldukça önemli bir detay olarak karşımıza çıkmaktadır.

Eğer söz konusu otantik bir mekân yaratmaksa o zaman ortamda şuh bir hava olması gerektiği için genelde sarı renkli aydınlatmalar tercih edilmektedir. Otantik mekân içerisinde kullanılacak olan mobilyalar çoğunlukla metal yerine ahşaptan oluşur.

Hem ahşap hem de doğal kesimli mobilyalar kullanmak otantik mekânlar için oldukça önemli detaylar olarak karşımıza çıkmaktadır. Eğer sizler de cafe konseptleri arasından otantik bir konsept tercih ettiyseniz ve bu konuda yardım almak istiyorsanız son derece doğru bir yerdesiniz. Firmamız sizlere son derece kaliteli bir cafe iç dizaynı ile en iyi şekilde hizmet sunar.

Sizler de bu kaliteli ve profesyonel iç mimarlık hizmetinden kolay bir şekilde faydalanma şansını elde edebilirsiniz.

HCA mimarlık firmamız siz müşterilerimize daima alanında uzman ve profesyonel iç mimarlar ile en iyi hizmeti sunmaktadır. Sizler de gönül rahatlığı ile iç mimarlık firmamızı tercih edebilir ve bu alanda oldukça başarılı bir cafe tasarımı hizmeti alma şansına sahip olabilirsiniz.

Ahşap Cafe Dekorasyonu

Dekorasyon zevki ve fikirleri kişiden kişiye göre değişiklik gösteren bir konu olarak karşımıza çıkmaktadır. Kimisi daha modern bir tasarım severken bazıları da otantik ve bohem tasarımları sevebilir. Özellikle cafeler her türlü farklı zevklere göre tasarlanabilecek uygunlukta alanlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Ama eğer sizler ahşap ağırlıklı dekorasyonlar seviyorsanız ve ahşap cafe dekorasyonu yaptırmak istiyorsanız bunu da tercih edebilirsiniz.

Ahşap cafe dekorasyonu
Ahşap cafe dekorasyonu

Ahşap cafe dekorasyonu sayesinde sizler de son derece sıcak ve ev konforu ortamını kolay bir şekilde sağlayabilirsiniz. Çünkü özellikle ahşap sıcak bir ortam yaratan malzeme olarak karşımıza çıkmaktadır.

Ahşap mobilyalar ile sizler de son derece konforlu bir cafe ortamı yaratabilirsiniz. Artık ahşap çok fazla tercih edilen bir malzeme olduğu için, en şık ahşap cafe örnekleri oldukça sık bir şekilde karşımıza çıkmaktadır.

Ahşap malzemeleri beyaz ya da bej gibi ferah ve aydınlık renklerle başarılı bir şekilde kombinleyerek son derece huzur veren cafeler elde edebilirsiniz. Huzur veren cafelerin ortak özelliği ortamın günışığı şeklinde sıcak bir aydınlatma ile donatılmış olmasıdır.

Buna ek olarak kullanılan mobilyalar ev konforunu aratmayacak kadar rahattır. Aynı zamanda ortamda aksesuar olarak bazı kitaplar güzel kokulu mumlar ya da değişik aksesuarlar kullanılabilir. Ortama renk ve hava katacak bitkiler de tercih ederek hoş bir ortam sağlayabilirsiniz.

Eğer dilerseniz cafenizin bir köşesine yaptıracağınız küçük bir şömine ile de ortama son derece sıcak ve huzur veren bir havayı kolayca katabilirsiniz.

Konsept cafe dekorasyonu
Konsept cafe dekorasyonu

Artık ahşap cafeler yeni nesil cafeler arasında en fazla tercih edilen yerlerin başında gelmektedir. Sizler de hemen şimdi gönül rahatlığı ile HCA mimarlık firmamızı tercih ederek hem oldukça uygun fiyatlı hem de son derece kaliteli ahşap cafe dekorasyonlarına kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Ahşap cafe dekorasyonları arasından sizler için en uygununu tercih ederek hayata geçirebilir ve hayalinizdeki cafeye sahip olabilirsiniz. Firmamız her daim siz müşterilerimiz için en kaliteli malzemeler, en profesyonel ekipler ve en uygun fiyatlar ile dekorasyon hizmeti sunmaktadır.

Bizler siz değerli müşterilerimize her zaman en kaliteli dekorasyon ürünleri ile en iyi şekilde hizmet sunmaktayız. Bu yüzden gönül rahatlığı ile firmamızı tercih ederek, bizlerden hizmet alma fırsatını elde edebilirsiniz.

Hayalinizdeki otantik cafeye ulaşmak için, sizler de HCA mimarlık firmamızı seçerek dekorasyon hizmeti alma şansını elde edebilirsiniz. Firmamız bu zamana kadar 4.451 metre kare alanda restautant ve cafe dekorasyon işlerini anahtar teslim olarak hayata geçirmiştir.

Butik Cafe Dekorasyonu içeriğine puan verin.
Vereceğiniz puanlama ile içeriğin daha yararlı olmasını sağlamak
için geliştirmeler yapmaktayız.
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan

Yorum Yaz

Adınız veya takma adınız.

Geçerli e-posta adresiniz.

Örnek: https:// veya https://www
doğrulama kodu Yenile
E-posta bilgileriniz gizli tutulur. Onay işleminden sonra, yorumlarınız yayınlanır.
içerik başlıklar+-
konuş
İÇERİK PUANI
0 puan1 puan2 puan3 puanpuanlama
4,5
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan Çok iyi
50%0%
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puanİyi
50%0%
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puanOrta seviye
0%0%
11111Yetersiz
0%0%
11111Çok yetersiz
0%0%
bülten

Kampanya ve yeniliklerden haberdan olmak için, e-bültene kayıt olun.

sosyal medya
Sosyal Medya

Sosyal medya da bizi takip edin!

pinterest