Ofis İçin Virüs Koruyucu Seperatör

Ofis İçin Virüs Koruyucu Seperatör

Ofis İçin Virüs Koruyucu Seperatör; Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs ile birlikte ofislerimizde de Sosyal Mesafe kavramı hayatımıza girmiş oldu.

Açık ofis için virüs koruyucu panel

Virüs Koruyucu Seperatör Faydaları

Artık hiç bir şey bizim için eskisi gibi olmayacak. Ofis için tasarladığımız Virüse Karşı Koruyucu panel sayesinde mevcut masa düzeninize zarar vermeden ve şeklini bozmadan aralara ekleyeceğimiz Virüs Koruyucu Panel sayesinde personelin birbiri ile temasını önleyerek bulaş riskini ortadan kaldırıyoruz.

Koronavirüs ile mücadele kapsamında ürettiğimiz Sosyal Mesafe Koruyucu Panel sayesinde insanlar güvenli bir şekilde ofislerinde çalışabileceklerdir.

Virüs koruyucu panel karşılama bankosu
Virüs koruyucu panel karşılama bankosu

Zincir markalara mağaza dekorasyonu, Cafe & Restoran dekorasyonu yapan mimarlık firması olmamız sebebi ile Mağaza Cafe ve AVM’lerin bir an önce açılması ve bu mekanlara eskisi gibi insanların akın etmesi en çok istediğimiz şey.

Bu yüzden evde kaldığımız bu korona günlerini tasarlayarak ve üreterek geçirmeyi içinde bulunduğumuz sektörü düşünerek üzerimize vazife olarak gördük.

Şeffaf Virüs Koruyucu Seperatör
Şeffaf Virüs Koruyucu Seperatör

Ofis İçin Virüs Koruyucu Seperatör ile Güvenle Çalışabilirsiniz

Yaptığımız tasarımlarda işlevselliği ön planda tuttuk. ama bunu yaparken estetik olmasını ve personelin rahat çalışabilmesini amaçladık. Her sektöre göre farklı tasarımlar geliştirdik. yemekhaneler için ayrı, Restoranlar için ayrı tasarımlar yaptık. tasarımlarımızda ahşap ayaklar kullanarak mekana sıcaklık katarak bir nebzede olsa aklımızdan virüsün verdiği pisikolojik etkiyi azaltmaya çalıştık. Lojistik, sevkiyat ve ürün kullanılabilirliği de bizim için önemliydi.

Tasarım patentli ürünlerimizden bir tanesi mutlaka size hitap edecektir.

Ürünleri daha iyi inceleyebilmeniz için HCA Mimarlık Youtube kanalında sizler için bazı ürünlerimiz için hareketli renderlar yayınladık. Aynı ürünle isterseniz 20 kişilik masa düzeninde bile güvenle oturulabilecek alanlar yaratabilirsiniz.

Virüse Karşı Koruyucu Panel Kullanım Alanları

  • Açık Ofisler
  • AVM’ler
  • Cafeler
  • Restoranlar
  • Yemekhaneler
  • Sosyal Alanlar
  • Fabrikalar,
  • Spor Salonları,
  • Kuaförler,

Farklı tasarım ve fiyat bilgisi, ürünle ilgili detaylı bilgi için lütfen bizi 0850 460 14 22 yada 0532 365 46 58 no’lu telefonlardan arayayın.

Açık ofisler için virüse karşı koruyucu seperatör
Açık ofisler için virüse karşı koruyucu paravan
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Open chat
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim
Merhaba,
#evdekaldığımız bu günlerde sizlere daha hızlı hizmet verebilmemiz için bize hemen ulaşın.