Ofis Tasarım ve İç Mimarlık Hizmetleri

Ofis Tasarım ve İç Mimarlık Hizmetleri

Ofis Tasarım ve İç Mimarlık Hizmetleri diğer dekorasyonlarla kıyaslandığında daha farklı dinamiklere sahiptir. Günümüzde Ofis Tasarımları için her alanı tek tek ele almanız gerekir. İşte bu yüzden İç Mimarlık Ofisleri‘ne ihtiyaç duyabilirsiniz. Personel çalışma alanları, toplantı odaları, yönetici odaları, yemekhane varsa kafeterya ve sosyal alan gibi tabi bekleme odası ve ofisinizin aynası olan giriş lobi dekorasyonunu da unutmayalım.

Ofis Tasarım ve İç Mimarlık Hizmetleri; Klasik, Modern, Country

Sizin ofisiniz hangisi?

Ofisinizi belirli bir konsept çerçevesinde dekore etmek istiyorsanız öncelikle ne tarz bir ofis istediğinize karar vermelisiniz. Modern bir ofis tasarımı mı? Klasik bir tasarım mı? Ya da son yıllarda adını sıkça duyduğumuz country bir tasarım mı? Hangisi?

Bu doğrultuda öncelikle tarzınızı belirlemekle işe başlayabilirsiniz. Beğendiğiniz tarzla ilgili görseller bulup içerisinde en çok beğendiğiniz tarza karar vermelisiniz.

Daha sonra yukarıda da bahsettiğim gibi giriş dekorasyonunuzdan, personel çalışma alanlarına kadar dekore edilecek tüm alanlarınızı istediğiniz konseptte hayal edin. Tarzınıza göre internet ve çeşitli kaynaklardan toplayacağınız tasarım veya uygulanmış görseller ile neler yapabileceğinizi daha iyi karar verebilirsiniz. Bu görseller ve hayalinizi birleştirerek işini iyi yapacak ve sizi iyi anlayacak bir mimarlık firmasının yolunu tutabilirsiniz.

Eğer aklınızda öyle bir mimarlık firması yoksa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hayallerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olmak bizi mutlu edecektir.

ofis dekorasyon konsepti

Mekâna Sıcaklık Katan Ahşap Ofis Tasarımı

Karar verdiğiniz tarza göre ofisinizde kullanılacak malzemeleri belirlemelisiniz. Dokusu, rengi ve hatta desenleri göz önüne alınmalıdır. Tarz sahibi bir ofis için mobilyaların formu, tarzı ve geometrisi ön plana çıkabilir. Ahşap ve metal öğeleri buluşturan ofis mobilyaları muntazam uyum sağlarken, yalnızca beyaz ve sade tonlarla duvar zemini boyaları doğal dokuları daha çok ortaya çıkaracaktır. Kullanım kolaylığı ve konfor açısından omurilik eğrisi oluşturmayacak mobilya aksesuarlarını destek amaçlı kullanabilirsiniz. Dinlenme odasında rahat bir kanepe ile konukların iyi şekilde ağırlanmasını tercih edebilirsiniz.

Eğer ofis dekorasyonu olarak farklı stil öğeleri kullanarak ortamı değiştirmek istiyorsanız, rustik dekorlar da ilginizi çekebilir. Doğal malzemelerin ağırlıklı olarak kullanıldığı rustik dekorlarda doğal ahşap sıcak bir atmosfer oluşturur. Kırmızı tuğla duvar natürel öğelerle uyum sağlar ve bunun yanı sıra daha modern bir planlama için tuğla renkleri alternatifleri mevcuttur. Doğal dokuları en iyi yansıtan kaplamalarla natürel öğeler huzur veren bir atmosfer oluşturur.

Ofis tasarımına önem veren firmalarda gelen misafirler firmanın prestijli bir firma olduğunu gösterir ve sizi tercih etme olasılığını artırır. İyi bir ofis dekorasyonu personelin huzurlu çalışmasına ve şirkete olan güveninin artırmasına neden olur. Kaliteli ve tecrübeli personele daha az imkânlar teklif edilse bile bu şirket tercih etmelerini sebep olur ve firma kaliteli bir çalışan ekibe sahip olur..

HCA Mimarlık olarak ofis projelerinizde, ofisinizde yaratmayı planladığınız sosyal alan dekorasyonlarınızda yâda açacağınız bir mağaza projesinde 3 boyutlu tasarımından, elektrik, mekanik altyapısından,  dekorasyon ve uygulama alanlarına kadar anahtar teslimi hizmet vermekteyiz.

Ücretsiz keşif için 0850 460 14 22’yi arayabilirsiniz.

Kurumsal referanslarımıza linke tıklayarak ulaşabilirsiniz

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Open chat
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim
Merhaba,
#evdekaldığımız bu günlerde sizlere daha hızlı hizmet verebilmemiz için bize hemen ulaşın.