Blog

Corona Virüs Sebebiyle Kapanan Mağazalarda Tadilat

Corona Virüs Sebebiyle Kapanan Mağazalarda Tadilat Yapmanın Tam Zamanı

Corona Virüs Sebebiyle Kapanan Mağazalarda Tadilat Yıllardır ertelediğiniz mağazanızın tadilatı yada yeni konseptiniz için doğru zaman belkide artık gelmiştir.

Corona virüs sebebiyle kapanan mağazalarda tadilat yapmanın tam zamanı. Tüm dünyayı etkisi altına alan Corona virüsü sebebiyle mağazalar boşalıyor, AVM’ler kapatılıyor, personellere ücretsiz izinler veriliyor. Bu durum elbetteki sonsuza dek böyle gitmeyecektir. Umarız en kısa sürede bu salgın biter ve hepimiz işimize gücümüze geri döneriz. Uzmanlar yazın virüs olayının bitebileceğini öngörmekteler. Hal böyleyken mağaza ve cafe sahipleri sert önlemler almaya çalışmaktalar. İşleri kötü giden firmalar bu vesile ile mevcut satış alanları daha küçük m2 lere taşınmak ve maliyetlerini bu şekilde azaltmaya çalışıyorlar. Ya da işlerine ve kendine güvenen firmalar işyerlerinin kapalı kaldığı günleri fırsata çevirip yıllardır fırsat bulup da yapamadıkları büyük tadilatlarını veya eskiyen konseptlerinin yenileme yolunu seçmektedirler.

Corona Virüs AVM Dezenfekte İşlemleri

HCA mimarlık olarak 20 yıldan fazla zamandır mağaza dekorasyon alanında hizmet veriyoruz. Ancak ülkemizin içinde bulunduğu küresel krizi göz önünde bulundurarak konsept yenileme, mağaza söküm, kurulum ve tadilat işlerinizde de çözümler sunduğumuzu bilmenizi isteriz. Kafanızdaki değişiklikleri görüşmek üzere davet edilmeyi beklemekteyiz. Tabiki El sıkışmayarak ve sosyal mesafeyi korumaya dikkat ederek.

Mağaza Sahiplerine Ekonomik Çözümler Sunuyoruz

Mevcut mağaza mobilyalarınızı yeni taşınacağınız mağazanızda kullanarak ya da mevcut elektrik, mekanik altyapınızı klima cihazları ve aydınlatma armatürleri muntazam işçilikle söküp yeni taşınacağınız yerde kullanılabilir olmasını sağlayarak siz mağaza sahiplerine ekonomik çözümler sunmaya devam edeceğiz.

Evet, ülke olarak çok zor günlerden geçiyoruz. Ve ne kadar süreceğini de hiç kimse tam olarak bilemiyor, hemen hepimiz evlerimize kapandık dışarıyla bağlantımızı kestik bekliyoruz. Peki ama nereye kadar? Ne kadar dayanabiliriz? Ekonominin düzelebilmesi için hepimizin çalışmaya ve üretmeye devam etmesi lazım.

Alacağımız tedbir ve önlemlerle bu süreci en az zararla atlatmamız gerekiyor. Daha önceki yazımızda da korona virüste mağazalarda alınabilecek dekorasyon önerilerini paylaşmıştık sizinle. Mağazalarınızda zemininde yapılacak tadilatlar, daha yüksek ayaklı mobilyalar tercih ederek mağaza içinin sürekli temizlenmesini sağlayarak, personelinizi bu konuda gerekli eğitimleri verip bilinçlendirebilirsiniz.

Mağaza içerisine müşterilerin kolaylıkla ulaşacağı yerlere dezenfektanlar koyarak, gelen ve giden misafirlerimize zaten bizim kültürümüzün bir parçası olan kolonya ikram ederek, kasa önlerine 1’er metrelik şeritler çizerek bu süreçteki alacağınız zararı daha aza indirebilirsiniz.

HCA Mimarlık olarak bizlerde bu süreçte şantiyelerimizde müşterilerimizin ve personelimizin güvenliği için gerekli önlemleri almaktayız.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Open chat
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim
Merhaba,
#evdekaldığımız bu günlerde sizlere daha hızlı hizmet verebilmemiz için bize hemen ulaşın.