Virüs Koruyucu Panel

Virüse Karşı Koruyucu Panel 

Virüs Koruyucu Panel ; Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs ile birlikte Sosyal Mesafe kavramı da hayatımıza girmiş oldu.

Yemekhaneler için Virüs Koruyucu Panel

Artık hiç bir şey bizim için eskisi gibi olmayacak. AVM’ler, Cafeler ve Mağazaların yavaş yavaş açılmasıyla birlikte her sektör kendileriyle ilgili güvenlik tedbirleri almaya ve araştırmaya başlayacaklardır.

Masaya zarar vermeden yapıştırmadan vidalamadan size özel çözümler

AVM, Cafe ve Restoranlar için Virüs Koruyucu Panel 

AVM, Cafe ve Restoranlar için tasarladığımız Virüse karşı Koruyucu Panel sayesinde yasaklar kalktığında ve mekanlar açılmaya başladığında, insanlar kendilerini güvende hissettiği, önlem ve tedbirler alınmış Cafe, Restoran ve AVM’leri tercih edeceklerdir.

Artık hayatımıza “Güvenli Cafe”, “Güvenli Restoran” ve “Güvenli AVM” gibi kavramlarda girecektir.

Koronavirüs ile mücadele kapsamında ürettiğimiz şık tasarımlı Virüse karşı Koruyucu Panel sayesinde insanlar güvenli bir şekilde Cafe ve Restoranlara gidip yemeklerini yerken yada kahvelerini içerken maske takmak zorunda kalmayacaklardır.

Danışma ve Bankolar için Virüs Koruyucu Panel

Bu tür önlemler alan mekanların tercih edileceğini öngörmek hiçte zor değil.

Zincir markalara mağaza dekorasyonu, Cafe & Restoran dekorasyonu yapan mimarlık firması olmamız sebebi ile Mağaza Cafe ve AVM’lerin bir an önce açılması ve bu mekanlara eskisi gibi insanların akın etmesi en çok istediğimiz şey.

Bu yüzden evde kaldığımız bu korona günlerini tasarlayarak ve üreterek geçirmeyi içinde bulunduğumuz sektörü düşünerek üzerimize vazife olarak gördük.

Sadece iki pileksiyi birbirine geçirerek bir tasarım yapmak istemedik. Bunu ahşap ayaklarla süsleyerek, tavandan sarkan modeller vb.. çeşitlilikte tasarladık. Her segmente göre farklı tasarımlar geliştirdik. Lojistik, sevkiyat ve ürün kullanılabilirliği de bizim için önemliydi.

Tasarım patentli ürünlerimizden bir tanesi mutlaka size hitap edecektir.

Ürünleri daha iyi inceleyebilmeniz için HCA Mimarlık Youtube kanalında sizler için bazı ürünlerimiz için hareketli renderlar yayınladık. Aynı ürünle isterseniz 20 kişilik masa düzeninde bile güvenle oturulabilecek alanlar yaratabilirsiniz.

Virüse Karşı Koruyucu Panel Kullanım Alanları

AVM’ler

Cafeler

Restoranlar,

Yemekhaneler

Detaylı Bilgi için lütfen bizi 0850 460 14 22 yada 0532 365 46 58 no’lu telefonlardan arayabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Open chat
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim
Merhaba,
#evdekaldığımız bu günlerde sizlere daha hızlı hizmet verebilmemiz için bize hemen ulaşın.