Mağaza Dekorasyon / English Home

Mağaza Dekorasyon / English Home

Mağaza Dekorasyon

Mağaza Dekorasyon yaptırmak için İç Mimarlık firması arıyorsanız doğru yerdesiniz. Zincir markalara İç Dekorasyon hizmeti veren firmamız Cafe, Restoran Dizaynı ve Ofis Dekorasyonu gibi ticari mekanlar için İç mekan Tasarım, Dekorasyon ve Uygulama hizmeti vermektedir.

 

Ev Tekstili Mağaza Dekorasyon Nasıl Olmalı?

English Home ev tekstili mağaza dekorasyonu dış mekan görüntüsü açık renklidir aynı iç dizaynı gibi,

  • English Home ev tekstili mağaza dekorasyon; İç mimari, tasarım, görselleştirme ve dekorasyon işlerini uzman ekibimizle birlikte ölçü, renk, doku, ışık gibi detaylarını mağazayı ele alıp, yeni göz alıcı, estetik, ihtiyaca uygun tasarımına göre dekorasyon işlerini yaptık.
English Home Mağazaları İç Dekorasyon

Country Tasarım, Şık ve Ferah

  • English Home mağaza dekorasyon; Markanın klasik İngiliz tarzının ötesine geçerek, country detaylar katarak ev tekstili ve dekorasyon ürünleriyle English Home mağazalarının şık, ferah ve estetik yaşam alanlarına dönüştürülmüştür.

Mağaza Dekorasyoncusu HCA Mimarlık

  • Her  sektöre uygun mağaza dekorasyonu hakkında derin bilgi birikimine sahip olan firmamız, Giyim Mağazası, Ev Tekstili Mağazası, Zücaciye Mağazası, Erkek Giyim Mağazası, Ayakkabı Mağazası, Optik Mağazası, Eczane, Kozmetik Mağazası, Spor Mağazası, Bijuteri Mağazası, Çocuk Giyim Mağazası ve daha  birçok sektördeki lokal ve uluslararası firmalara Mağaza Tasarımı, İç Dekorasyon ve Uygulama, raf sistemleri, mobilya imalatı ve montajı hizmeti vermektedir. 20 yıldan fazla edindiğimiz tecrübe ile kalite ve uygun fiyat ilkelerini ileri taşımak için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Ev Tekstili Mağaza Dekorasyon Mağaza Düzeni Çok Önemlidir

  • Ev tekstili mağaza dekorasyonunda dikkat çeken en önemli özellik tabi ki düzendir. Mağaza vitrinlerinde ev aksesuarlarının bir tarafta, tekstil ürünlerinin ise seçeneklere göre örneğin banyo, mutfak ve yatak ürünleri şeklinde yerleştirilmesi de düzen açısından önemlidir.
  • Son yıllarda bu tarz ev dekorasyon mağazalarında tekstil ürünlerinin ve aksesuarlar için yeni raf sistemleri sayesinde mağazalar daha dikkat çekici hale geldiği inkar edilemez. Bu mağazaların dekorasyonlarını incelersek eğer;
Ev Tekstili Mağazası Dış Cephe

Ev Tekstili Mağazaları Bayanlara Hitap Eden Mağazalardır.

  • Özellikle ev tekstili mağaza dekorasyonlarının göze hitap etmesi bizce kalite kadar önemlidir. Bir tüketici olarak baktığımızda beklentilerimiz her zaman yüksektir. Kalite, uygun fiyat ve görsellik konularında özellikle ülkemizde bayanların en önemli tercihi olduğunu söyleyebiliriz. Türkiye’ de ev denilince akla bayanların egemenliğinin geldiği düşünülürse bu sektör bayanlara hitap ediyor diyebiliriz. Malum evlerimize kendimize olduğu kadar değer verip güzelleştirmek adına alışveriş bayanların görev edindiği bir unsur.

Anahtar teslimi olarak yaptığımız English Home mağazaları aşağıda listelenmiştir. ayrıca türkiye genelinde mağazaların çeşitli tadilat ve yenileme işleride yine HCA mimarlık tarafından yapılmıştır.

  • ENGLISH HOME                   –              BURSA
  • BURSA                                  –              İSTANBUL              –              348,00 m2

 

Cafe, Restoran, Ofis, Mağaza vb. tüm projeleriniz için ücretsiz keşif ve fiyat teklifi almak için 0850 460 14 22 arayın…
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Open chat
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim
Merhaba,
#evdekaldığımız bu günlerde sizlere daha hızlı hizmet verebilmemiz için bize hemen ulaşın.